Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor azt írta a...

Orbán Viktor azt írta a Facebookon, hogy "a kommunisták mind szavaznak, legyünk ott mi is" Nem volt rossz ötlet pont a választás napján bevallania politikai irányultságát?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Az a baj, hogy a fasisztàk is mind szavaznak.


Amúgy viccet félretéve eléggé nem helytálló kijelentés volt. MZP Facebook oldalán van két új poszt, egyikben sem sérteget senkit, arra buzdít, hogy szavazzunk és építsünk egy tisztességesebb és szeretetteljesebb államot.

2022. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Én mindig is tudtam, hogy kommunista vagyok... csak nem sejtettem
2022. ápr. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
De, borzasztó butaság volt a kampány stábjának ezt kiírni, de ha azt nézzük, a birkanyájnak azt is kiírhatná, hogy hazudtam reggel délben és este, ők akkor is az első sorban éljeneznének neki!!! Erről van szó. Utolsó napja van, nézzük el most már neki. Had vergődjön.
2022. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Érzek ezzel a poszttal kapcsolatban némi képzavart, hát nem ő dörgölőzik folyamatosan az oroszokhoz? Nem a baloldal alatt lenne az USA bábja az ország szerintük? Most libsi az ellenzék vagy komcsi? Vagy most mivan?
2022. ápr. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ő sem tudja, teljes képzavarban van szegény annyira zavarodott. Ma reggel már szoktatta magát a civil munkához, egyelőre még csak a seprűvel ismerkedik.
2022. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!