Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az összefogás-párt...

Szerintetek az összefogás-pártiak is tudják már, hogy nincs esélyük, csak választás előtt egy nappal ciki lenne negatívan nyilatkozni?

Figyelt kérdés

Mindenféle bántás nélkül


Négy és nyolc éve választás előtt ugyanez ment itt a gyakorikérdéseken, minden ellenzéki nagyon bízott a rendszerváltásban, már előre ünnepeltek. Mind a kétszer nagy pofáraesés lett a vége. Most is hasonló lehet? Van aki szerintetek szívből hisz ebben az egészben, vagy csak nem szabad mutatni a csalódottságot, mert akkor mégnagyobb lesz a bukás?


2022. ápr. 2. 22:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
hat, ha ismet elcsaljak a valasztast, akkor igen. nem fura hogy senki nem ismer fideszest? vagy csak jol valogatom meg a barati korom
2022. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
En teljesek tudom h holnap a fidesz kikap, ilyen összefogással meg nem allt szemben... felnek is
2022. ápr. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

Én az utóbbi hónapokban gyűjtöttem az ellenzéki szájhősködéseket, hogy Orbán mennyire bukni fog.

Hétfőn szépen végigmegyük rajtuk. :)

2022. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

Nálunk diplomás, idegennyelveket beszélő, értelmiségiként dolgozó, világot látott emberek között kb fele-fele az arány. A még élő szülők között viszont kb 80% Fideszes.

2022. ápr. 2. 22:39
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
#1: Te a liberális Fodor Gábornak (volt SZDSZ-elnök) sem hiszed el, hogy lehetetlen csalni a választáson? A Hír TV Párbaj című műsorában többször is megismételte (többek közt tegnap is). Nem lehetsz ennyire csökönyös... :)
2022. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%
Akárhogy is nézem, az én ismeretségi körömben a Fideszesek vagy szellemileg elmaradottak, vagy korruptak.
2022. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
#1 milyen csalás? Mit teszel ellene? Vagy csak rágalom?
2022. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
5: az is a csalás egy formája, hogy a fidesznek 10x annyi plakátja van az utcákon, mint másnak
2022. ápr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
A választási rendszer, a közpénzből nyomott 24 órás propaganda, stb. minden a fidesznek lejt, így alakították ki a rendszert. Ebben a helyzetben meglepetés lenne nyerni, de ha már a kétharmadtól elütik a fideszt, az is félsiker.
2022. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%

Én egyik párti sem vagyok, már rég tudomásul vettem, hogy egy nyugger prolikráciában élünk, ahol 4 évente rendeznek egy showműsort választás néven, ahol az nyer aki a leggátlástalanabbul tudja manipulálni az emberek többségét (akik sokszor azt se tudják, miről döntenek).

Nem lehet ezzel mit csinálni, a többségnek az esze annyi, mint egy marék lepkének, én a cenzusos választásban hinnék, ahol valamilyen értelmi képességhez vagy teszt kitöltéséhez kötnék a szavazati jogot,ahol legalább az kiderül,h az illető tudja e hogy miről szavaz. Talán akkor kénytelenek lennének a politikusok ügyek mentén politizálni és letenni valamit az asztalra, nem csak ezt a középnzmilliárdokból nyomatott gyűlöletkampányt meg rémhírkampányt ami legegyszerűbb csőcseléknek szól.

Szóval behúzom az X-et a Kutyapártra, hátha bejutnak a parlamentbe, amúgy meg bekészítem a popcorn-t és nézem a show-t,végül is 4 évente egyszer van csak ilyen, sírhatnék is rajta, de inkább nevetek, ha már választani lehet.

2022. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!