Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lehet az, hogy a balosok...

Miért lehet az, hogy a balosok ukránpártiak, a jobbosok oroszpártiak vagy semlegesek?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szépen kisajátított a kormánypárt az elmúlt években a balos és jobbos jelzőket, holott ezek eredetileg messze nem azt jelentik amikre ők használják... :D
2022. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Demion ***** válasza:
100%
Én magyarpárti vagyok, és Magyarországnak az az érdeke, hogy az orosz befolyás ne növekedjen a térségben, így logikusan az a jó nekünk, ha Ukrajna megnyeri a háborút vagy legalábbis nem veszíti el és nem válik orosz bábállammá. Hogy a jobbosok miért drukkolnak direkt az orosz befolyás növelésének, az számomra is rejtély.
2022. ápr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. A mondanod első felével még egyet is értek, viszont ezt nem háború támogatásával kellene elérni. De ezek lehetnek saját gondolatok. Az utolsó mondatod viszont már a sajtóban megjelenő cikkek ismétlése, ami jobban átgondolva hülyeség.

Hiszen senki se drukkol az orosz befolyásnak. Senki. Amit nem akar sok ember az a háború kiszélesedése. Nem fognak nyerni az ukránok. Még az elnökük megmondta hogy még a zsoldosokkal, önkentesekkel, és a kapott fegyverekkel együtt is az oroszok sokkal nagyobb fölényben vannak. Tehát ha tovább küldik nekik a "segítséget" akkor az csak a háború elhúzodását fogja okozni, mégtöbb halált, városrombolást. Rosszabb esetben a háború kiszélesedik és azonkapjuk magunkat hogy olyan háborúban halnak meg a fiaink amihez semmi közünk. És akkor még nem beszéltem az atomtól.

Még megmenthetné az országa haromnegyedét a vezetőség ami nem lenne orosz befolyás alatt. A büszkeségük miatt nem fogják megtenni és valószínű így veszítik el az országukat.


Kérdező sajnos sok embert annyira agymosta a média hogy már szinte nincs is saját gondolatuk. Ha teljesen mindennel egyetértenek az emberek amit az összefogás csinál akkor azt mondom hogy agymosottak. Én se értek egyet tökéletesen mindennel amit pl a Fidesz csinál. Kell hogy legyen saját véleményünk. HA egy baloldali csakis azért ért egyet pl a fegyverek küldesevel mert azt a baloldal mondja akkor az az ember agymosott és nincs saját véleménye. Én személy szerint nem akarom hogy haború legyen Magyarországon nem érdekel ki mit mond. Mert mi vagyunk a közvetlen szomszédok nem Amerika aki szította ezt az egészet.

2022. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!