Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor le lesz tartóztat...

Orbán Viktor le lesz tartóztatva ha nyer az ellenzék?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 00:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Le nem, csak fel.
2022. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#20: Hogy mikor lesz? Ez attól is függ, hogy az ellenzék milyen felhatalmazással nyer. Ha 2/3-dal, akkor gyorsabban, ha csak sima többséggel akkor lassabban. Az biztos, hogy csatlakozunk az európai ügyészséghez, plusz felállítjuk a korrupció ellenes ügyészséget Hadházy Ákos vezetésével.


Szóval gondolom van egy minimális átfutás míg az új kormány megalapul, de biztos vagyok benne, hogy rövid időn belül megtörténhet az elszámoltatás.

2022. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22-es!

Szerintem a Fidesz marad, de ha mégsem, akkor térjünk vissza erre fél év múlva. Biztos vagyok benne, hogy nem tartóztatják le és semmilyen elszámoltatás nem lesz. Legalábbis következmények nem lesznek.

2022. ápr. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem,de meg lenne szorongatva rendesen.
2022. ápr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!