Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez fidesz hatás vagy régen is...

Ez fidesz hatás vagy régen is így volt?

Figyelt kérdés

Néha elgondolkodom és már nagyon unom, hogy az emberek undorítóan beszélnek egymással, szerintem ha nem lennének törvények már ölnénk is egymást.

Annyira szánalmas, hogy minden 3-dik ember egy stróman az országban vagy akár olyan emberek keresnek munkavállalókat, akik íni sem tudnak.

Ha megpróbálsz reálisan gondolkodni, akkor még te vagy a h.ülye gonosz, mert mi az hogy nem sajnálod?

Annyira szörnyű ,hogy a vezetőidtől csak azt látod, hogy semmi érdemlegest nem tudnak mondani csak mocskolódnak és a legszörnyűbb hogy simán gátlástalanul hazudnak! De már olyan szinten,hogy hihetetlen.

Rossz érzés, ahogy látom ,hogy aki csal az gazdag lesz, akinek valami kapcsolatban áll a Fidesszel az előrébb jut.

Idős emberek úgy beszélnek, hogy a hideg kiráz ,undorító módon.

Totál, igazságtalannak érzem Magyarországot jelenleg. Régen is ez volt vagy ez tényleg fidesz hatás?


2022. ápr. 1. 09:39
A kérdező szavazást indított:
Régen,jobb volt ebből a szempontból
Régen, rosszabb volt ebből a szempontból
23 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%

aszongya fidesz hatás...

Kérdező, nézz csak végig az itteni kérdéseken, válaszokon is.

Segítek: nem, nem a fideszesek a véresszájú, idegbeteg kategória...

2022. ápr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

#1: Nézd meg a "Békemenet" -et...


𝐷𝑟𝑎́𝑔𝑎 𝑙𝑒𝑡𝑡 𝑎 𝑝𝑎𝑟𝑎𝑑𝑖𝑐𝑠𝑜𝑚, 𝑛𝑒𝑚 𝑠𝑎́𝑟𝑔𝑎.

𝑀𝑎𝑔𝑦𝑎𝑟𝑜𝑟𝑠𝑧𝑎́𝑔 𝑠𝑧𝑎𝑘𝑎𝑑𝑒́𝑘𝑏𝑎𝑛, 𝑛𝑒𝑚 𝑙𝑎́𝑡𝑗𝑎!?

2022. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a média nagyon rossz hatással volt az emberekre. A Brüsszelezés, migránsozás, az ellenségképek azok, amik egymás ellen fordítottak embereket. Miközben közös célokra lenne szükség, nem egymás elleni uszításra. De a Fideszesek nem hagyják dolgozni a független polgármestereket sem, egy csomó helyen van ebből probléma. Nem a nép érdekeit képviselik, csak a saját pozíciójukat védik. Nagyon szomorú, hogy ilyen Gyurcsány show, mini Feri, Győzike, Fásy Ádám, Kis Grofó színvonalra süllyeszteték az országot. Annak idején olyan emberek támogatták a Fideszt, mint Cseh Tamás, Bereményi Géza... Azért nagy a különbség.
2022. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1,

Akármit írhatsz, de a Fideszesek a mocskos szájúak és a fenyegetőzők. Azt képzelik valami klán tagjai és undoritó sajnos a viselkedésük.

Néha sajnos tényleg agymosottnak tűnek, akik a vezetőjükért bármit megtennének.

És a legszörnyűbb az egészben ,hogy 90% idős ember, akitől az ember nem azt várná,hogy így mocskolódjon.

2022. ápr. 1. 09:59
 5/12 A kérdező kommentje:

2

Igen, láttam...Szánalmas...és szomorú

2022. ápr. 1. 10:00
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez teljesen fidesz-hatás.


2010 előtt ez elképzelhetetlen lett volna.

2022. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Én úgy emlékszem sokáig csak a nyugdíjas embereket érdekelte a politika.

A fiatalok tojtak rá, max a miniszterelnök nevét tudták.

Az öszödi beszéd után (én akkor voltam középiskolás) MINDENKI erről beszélt, és hirtelen mindenki politizált.

Mondom: a buszon a a fiatalok, stb..

Országszerte a kisvárosokban is tüntetések, a parlament előtt baromi sokáig sátortábor, stb...

Azóta sokkal több tüntetés van.

Én így emlékszem.

Szóval: az öszödi beszéd óta.

2022. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
A mai társadalom totál olyan, mintha értelmi fogyatékosok társasága lenne, nem tanul a hibákból, a múltból, a rövidtávú eredményeket nézi csak.
2022. ápr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Orbán valamikori barátja, Simicska is megmondta, hogy O1G.
2022. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Isti22 ***** válasza:
100%

Ez globális jelenség, és az internet "tehet" róla. Régebben a nyilvánosság kevesek játszótere volt, most bárki bemondhat bármit.


Ami a politika felelőssége, hogy ezt kihasználják és ráerősítenek ahelyett, hogy csitítanák a hangulatot.

2022. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!