Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti milyen oldalakr...

Fideszesek, ti milyen oldalakrol informalodtok?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 1. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
informalodniii? micsodaa? ugyanmar, ahhoz kene egy kis esz. majd az m1, meg origo megmondja mit gondoljanak
2022. ápr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 XX.XX ***** válasza:
29%
HVG 444 Telex CNN DW
2022. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Hogy egy normális választ is kapjál:


Alapvetően szeretem a Mandinert, mert ott a facebook-os bejegyzések is be vannak írva, balról és jobbról is, hozzászólás nélkül(!).


Szoktam olvasni az indexet, meg a 24.hu-t, illetve még a 444.hu-t, bár az igazat megvallva, oda főleg a hozzászólás részleg miatt megyek.


A partizán videókra egy időben sokat néztem, de felhúzott a Karácsonyi transz énekessel, aki ráadásul hamis is volt, így azóta oda nem megyek.


A youtube-on még a the fair right-ot szoktam, az még érdekeseket tud hozni, bár nem hírcsatornaként.


Van a tldr eu nevű angol csatorna (munkás/libdem párti), azt szoktam eu viszonyokra, illetve néha a DW-t.


A Le Figaro-t is, ha van rá energiám (franciául középfokon beszélek, de kell még fejlesztenem).


Az RT és a South China Morning Post-ot is egészen szeretem, bár nem mindig érdekesek a hírek számomra.


(Az RT-nek több nyelven is van youtube csatornája, nyelvgyakorlásnak kiválóak! Bár most már vpn kell hozzájuk.)

2022. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Isti22 ***** válasza:
33%

Most miért lett lepontozva 3-as?

Csak azért, mert nem szeretjük, még korrekt választ adott teljesen.

2022. ápr. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én alulról nyelvel. Tudod ahogy szoktuk.🤣
2022. júl. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!