Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudnátok mondani politikailag...

Tudnátok mondani politikailag semleges, korrekt híroldalt, médiát? Ti honnan informálódtok?

Figyelt kérdés

Index/444/24.hu/atv - balliberális, zsidók által szponzorált

kuruc/alfahír - jobbik, szélsőjobboldalhoz köthető

pesti srácok/ripost/888/origó/tv2 - fidesz, kormány által szponzorált


Meg még ezeken kívül van egy csomó komolyan vehetetlen, saját "igazát" erőltető média



2016. okt. 31. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olyan média még nem élt hosszú időt ami semmiből nem működött. Minden oldal elvárja a támogatást valahonnan mert az újságíró is pénzért dolgozik, és a szerkesztőségben a villany és a szerver sincs ingyen.
2016. okt. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenhonnan. Olyat úgyse találsz ami teljesen korrekt, de meg tudod nézni a legtöbbet és leszűrheted saját álláspontod
2016. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ők mind a saját igazukat erőltetik, ebben biztos lehetsz
2016. okt. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Az Index mögött tényleg a zsidók állnak? Erről tudnál valami bizonyítékot mutatni?
2016. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Az Index mögött tényleg a zsidók állnak? Erről tudnál valami bizonyítékot mutatni?"



Kipa van náluk az asztal alatt. Ez nem elég bizonyíték?

2016. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hír tv független forma, weboldal pedig kétlem hogy létezik. Maradt 1-2 balos hírportál, van 1-2 Jobbikos, és a Fidesz mindent felvásároltatott közvetett úton, a mi pénzünkből amit lehetett.
2016. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"balliberális, zsidók"-Ezen jót nevettem:D

Látszik,hogy rád ragadtak a magyar szitkozódások

Egyébként elárulom neked a nyilvánvalót,Magyarországon jelenleg a 4. hatalmi ág nincs szétválva a másik 3-tól. Ez azt jelenti,hogy független híroldal nincs.

Én BBC-t,CNN-t szoktam nézni/olvasni,ha belföldön történik valami azt meg több helyen elolvasom.

2016. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Politikailag semleges sajto nem letezik.
2016. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudok.
2016. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

"Én BBC-t,CNN-t szoktam nézni/olvasni,ha belföldön történik valami azt meg több helyen elolvasom.

"


az uralkodó USA párti liberális nézőpont gondolom egy cseppet sem zavarja a nagy függetlenség érzetedet

2016. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!