Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter vagy Orbán...

Márki-Zay Péter vagy Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
Kit szeretnél, ha nyerne?

2022. márc. 31. 19:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
72%
Azért megnéznék egy kutyapártos többséget. 😄 A listás szavazatomat ők kapják, remélem betoljuk őket a parlamentbe, az egyénit az összefogás jelöltje, Orbánnak jusson minél kevesebb, eleget harácsolt már.
2022. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
82%

Több milliós tétel lenne átállni gázra. Fizeted az átállást?


A tököm tele van, hogy az én adómból fizetik más rezsicsökkentését. MZP inkább a szigetelést propagálja. Azt kell támogatni.

2022. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
Ahhoz hogy leváltsuk Orbánt, el kell menni szavazni.. hány olyat tudok, akinek nagyon nem akarja már Orbánt, elege van belőle, erre még sem megy el szavazni, mert "hát egy szavazat úgy sem számít"... szomorú, hogy vannak akik így gondolkodnak
2022. márc. 31. 19:19
 14/61 anonim ***** válasza:
89%
Itt a gyk-n majdnem az összes szavazásnál az ellenzék jön ki győztesnek, kár hogy ez nem reprezentatív, mert ugye a gyk használathoz írni és olvasni tudni kell...
2022. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
Jaj de jó az utolsó... sajnos, igen... Köztudott, hogy az aluliskolázottak többsége a Fideszre szavaz.. akiknek fogalma sincs, hogy kik a pártok, csak szavaznak, mert kapnak farhátot ingyen
2022. márc. 31. 19:24
 16/61 anonim ***** válasza:
13%
Nem értem mia a leszavazás alapja!! Teljesen mindegy!!! Akkor ne alapítson pártot, hanem menjen kekszet kapálni!! Amit írtam, csak egy ötlet volt, hogy ne más f.rkával verje a csalánt, hanem a sajátjával!!! Látom a politika olyan mint a foci!! Mindenki ért hozzá, de valójában senki nem ért hozzá!! Mindig van vesztes!!! És ez MZP!!!!
2022. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező!!!


"csak szavaznak, mert kapnak farhátot ingyen"


Ezt kikérem magamnak!!! Én nem kapok farhátat ingyen, de nem is kellene, mert nem enném meg!! Én steak-et eszem!! És ezt tudod kinek köszönhetem!! Magamnak!! Senki másnak!!! Nyomjátok a piros x-et!!

2022. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 A kérdező kommentje:
édes istenem, én azokra értettem, akiknek fogalmuk sincs hogy kik a pártok, csak kapnak valamit és akkor arra szavaznak... nem azokra akik tudatosan szavaznak a Fideszre vagy más pártokra... értelmezzük már a dolgokat előszőr
2022. márc. 31. 19:38
 19/61 anonim ***** válasza:
76%
MZP.
2022. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
5%
Köszönöm, hogy nyomtátok a piros x-et, de ezzel csak saját magatokat minősítitek! Eláruljam! Semmi értelme a gyk-s szavazásnak, mert a kutyát sem érdekli!!! Majd hétfőn fordul a kocka!!!
2022. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!