Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan vannak itt akik csak...

Sokan vannak itt akik csak azért szavaznak a Fideszre, mert nem akarják, hogy a baloldali gender ideologia nyerjen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Éppen hogy kevesen. A Fideszesek legnagyobb mumusa Gyurcsány. Ha vele nem tudna riogatni a Viktor akkor bukná a választást.
2022. márc. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert akiket én ismerek, azok azért mennek most el szavazni, hogy megállitsák. Amúgy nem szeretik a fideszt, mivel tolvajok, de mivel az ellenzék összefogott így nem tudnak másra szavazni.
2022. márc. 31. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez a genderizé nem érdekel, én azért szavazok a fideszre, mert hagy lopni.
2022. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem részben az, részben a nyugaton szintén dívó ellenrasszizmus, cancel-culture, woke-ság, migráció az, aminek ellene vagyok. Az utolsó csepp a pohárban az volt, amikor a németeknél a Z betűt betiltották, és három éves börtönbüntetést adhatnak érte a háború miatt. Ha a nyugat nem lenne ilyen szinten elmebeteg, nem lennék annyira ellenük.
2022. márc. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ez igaz. De pl kisgyerekesek nagyon nem szeretnék, hogy transzfesztiták bejárjanak az óvodába, bziskodni. Elég, hogy már a rajzfilmek is tele vannak a mocsokkal. Miért, de tényleg, ez a provokáció, ez. Még mindig csak provokál? Meddig provokálhat még? Ki fogja megállítani?
2022. márc. 31. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!