Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék nyeri a választ...

Ha az ellenzék nyeri a választásokat és ha az mkkp is bejut a parlamentbe, akkor megszavazhatják a fű legalizációját?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy van rá esély.

Idővel szerintem az MKKP be fogja dobni, ha úgy érzi megfelelő a hangulat hozzá.

Istenem, csak jussanak be a kutyák. Az egyetlen erre érdemes párt! (és ezt most nem a fű miatt, az engem hidegen hagy:D)

2022. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Rögtön biztos nem. Ahhoz hatástanulmány kell, tervezet, stb. Először az orvosi marihuána lenne megvizsgálva és csak utána az utcai használat, mégha komolyan el is gondolkodnának rajta. Én mondjuk támogatom, mert aki akarja úgyis szívja, így legalább az államnak lenne belőle bevétele, nem a dílernek.
2022. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Biztos, hogy nem.
2022. márc. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon legális az orvosi marihuána. Csak még egy orvos sem merte felírni, de elméletileg lehetséges lenne.
2022. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem. Nem értem azokat se akik ellenzik. Nem kell megvenni és szívni, ahogy cigizni neg piázni sem kötelező...
2022. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 Oké, hogy felírja de hol váltaná ki az ember?
2022. márc. 31. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer behozatali engedéllyel lehetne. De az bonyolult
2022. márc. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!