Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már csak 366Ft egy Euró, most...

Már csak 366Ft egy Euró, most meg mitől lett 402Ft-ból 366Ft?

Figyelt kérdés

2022. márc. 30. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9, ha azt mondod, hogy "nehéz idők következnek" az 2-3000 éve minden évben bejött, nem nagy jóslat:D Vagy mondj konkrétumot, vagy ne hangoztasd a jóstehetségedet, hiszen az elmúlt 20 évben bármikor mondhattad, hogy "nehéz idők jönnek" mert különböző szempontokból mindig is az volt.
2022. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%
11. Fél év és az ennivalóért a többszörösét fogod fizetni, így tetszik?
2022. márc. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11- Nehéz ezt úgy megfogalmazni hogy te is megértsd, de igen a 12-es remekül leírta röviden tömören, annyi a különbség hogy szerintem 1-év kell hozzá hogy kiteljesedjen teljes pompájában a dolog.


Csak 1 példa az 1000 dolog közül ami drágul a kaja.


Idén már meg van véve a műtrágya kb 1-évvel ezelőtti áron ez azt jelenti annak az ára még nem terheli a termékeket, kiszórva is ki lett 480-as üzemanyaggal.

Most perpillanat a locsolás,a permetezés és az aratás fogja első lépcsőben megdobni durvábban az árakat amennyiben az üzemanyag ára nem megy vissza 500-600 közé nyugodtan számolhatsz a liszt kilójára 50-60%-os emelkedést, viszont jövőre már durvább a helyzet, akkor már minden folyamat drágul, a szántástól az aratásig, ez újabb 50-60% és még nagyon alábecsültem.


És ez csak a kaja.



A faipar az például már most totál megdöglött, már most a covid legdurvább árainak duplájával számolhatsz, és még van raktárkészlet, de már az se sokáig, se oroszból, se fehéroroszból, se ukránból nem fog jönni szárított fa, sőt összességében fa.

2022. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

11es vagyok

"hogy te is megértsd" pfff kössz:D Fostengerekről és foshurrikánokról volt szó, és hog ymindne nagyon fos lesz. Ebből azért hadd ne kelljen már bárminemű konkrétumot levonnom:D

12es oké, áremelkedés

a 13as eg ykorrekt válasz. Ez egy jövőre irányuló konkrét jóslat, kézzel fogható.


De azért hadd ne legyek már lehülyézve, hogy nem elég annyi, hogy "jaaaj én megmondom, nagoyn rossz lesz":D

2022. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14 Alapvetően a vihar előtti csend volt a lényeg abban amit írtam, és ezt szerintem elég sokan így látják, a fosvihar csak érzékeltetés volt, hogy irgalmatlan nagy baj lesz úgy összességében európában.
2022. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15, ezt én értem, csak az, hogy "baj lesz" az nem konkrétum, tulajdonképpen nem jelent semmit.
2022. márc. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 Maradjunk annyiban szerinted.
2022. márc. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Csak 366.. :)

Szép teljesítmény a kormánytól, hogy ezt elérte. Milyen rossz lenne, ha most is annyi lenne az euro mint amikor 2010-ben átvették a kormányzást,pfejj... 260 Forint? Ugyanmár, Magyarország előre megy !!4!! xD

2022. márc. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!