Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzéki oldalon már tényleg...

Ellenzéki oldalon már tényleg csak Gyurcsány Ferencnek vannak elvei? Ugye ez az MZP tényleg csak Orbánt koppintja. "Keresztény vagyok, sok gyerekem van." Hittérítőből nekem elég Orbán Viktor is

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Viszont a Fideszben senkinek sem elve sem gerince. Esze sem soknak, rezsiszilárdnak például csak hungarocell.
2022. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Feri az elvgazda, Peti ez elvtársa. :D
2022. márc. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Hihetetlen, hogy képes volt azért egy csomó gyereket vállalni, hogy majd a távoli jövőben hasonló lehessen Orbánhoz. Vajon a háttérben húzódó Gyurcsány szál sarkalta erre?
2022. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked az az egyetlen bajod Orbánnal, hogy keresztény és 5 gyereke van, akkor ne szavazz MZP-re se. Ebben teljesen igazad van.


Engem ez a legkevésbé se érdekel. Szerintem MZP túl sokszor mondja el ezeket a lényegtelen dolgokat.

2022. márc. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

"Ugye ez az MZP tényleg csak Orbánt koppintja."

A gond csak az, hogy MZP vallotta korábban a keresztényi elveket, szóval itt nem ő az, aki másol.

2022. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Fletónak, klárinak és orbánnak is csak a harácsolás az elsődleges cél. izé.. elv..
2022. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem MZP túl sokszor mondja el ezeket a lényegtelen dolgokat."

A Fidesztől meg kellett tanulni, hogy sokszor kell mondani valamit, és megjegyzik. Mivel a kereszténységét vitatják, kénytelen súlykolni.

2022. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjuk már ezt az általánosítást. A Ellenzék még közel sem olyan sáros, mint a Fidesz. Esélyt adni kell.
2022. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyurcsány meg fog b*szni mindenkit ha nem a fidesz nyer, a nőket kétszer.
2022. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
MZP egy idióta, miatta veszítette el az ellenzék a választást!
2022. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!