Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem sikerülne a kormány...

Nem sikerülne a kormány váltás most 2022-ben akkor milyen ellenzéki megmozdulást esetleg pártot csinálnál?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Az ellenzék jelentős többségben van, tehát a kormány biztos hogy le lesz váltva.


Az, hogy milyen eszközökkel fog ez megtörténni, attól függ hogy mennyire kapaszkodnak a bársonyszék karfájába. Az összefogásban nem bízom hogy erőszakkal eltávolítaná őket, de szerintem akad néhány szélsőséges jobb és baloldali párt és csoport, aki beindulna.

2022. márc. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Az ellenzék nincs többségben, pláne jelentős többségben. Szerintem szoros lesz az eredmény, de néhány százalék különbséggel a Fidesz nyer.
2022. márc. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2-nek:


Én arról beszélek, hogy a majdan kihirdetésre kerülő eredményeknek nem sok köze lesz a valósághoz. A fidesz nem veszítheti el a 2/3-ot, tehát 2/3-al fognak nyerni. De szerintem ezt folytassuk hétfőn ...

2022. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Sarokba szorult patkányok, akiket a 2/3 véd meg attól, hogy lapáttal lecsapják őket.
2022. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, és válaszolok az eredeti kérdésre is.

Szerintem a legnagyobb szükség (szükség, nem pedig igény!) egy katonás, szigorú pártra lenne. Egy amolyan "rend és fegyelem!" stílusúra. Akiknek a legfontosabb kérdés a közbiztonság lenne. Akik brutálisan megerősítenék a rendfenntartó erőket (rendőrség, rendészet, katonaság stb.). Akik valódi, működő kamerarendszereket telepítenének. Akik gondoskodnának a rendszeres gyalogos járőri jelenlétről. Akik az erőszakos bűncselekményeket kíméletlenül elnyomnák, a büntetéseket durván növelnék. Akik felszámolnák a no-go zónákat. Akik megoldanák az illegális szemétlerakásokat. Akik csírájában fojtanák el az újabb és újabb bűnözőpalánták "csínytevéseit".


Ha ilyen pártot alapítana valaki, szóljatok, mert én mindenképpen támogatnám!

2022. márc. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5-nek:


MSZMP-nek hívták.


Olvasd csak vissza a felsorolásod! :D

2022. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hívhatják akárhogy, erre lenne szükség. Ha ez MSZMP, akkor legyen az. A felsorolásomban nem látok semmi kivetnivalót. Mindegyik dicséretes és örvendetes célkitűzés volna. Csak ugye sem a Fidesz, sem a baloldal nem tervez ilyesmit.
2022. márc. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos?


Megmondtam?


Meg.

2022. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megmondtad haver! Micsoda kormányváltás volt...
2022. ápr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!