Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhetőnek tartanátok ezt?

Elképzelhetőnek tartanátok ezt?

Figyelt kérdés

Valahogy nyerne az Összefogás, és a közmédiában ezt nem mondanák be, hanem Fidesz előnyt mondanának.


Itt most szigorúan csak ellenzékiek válasza érdekel, fideszes trollok hanyagolják ezt a kérdést.


2022. márc. 28. 22:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tartom ezt elképzelhetőnek. A komédiában sok hazugságot mondanak, de erről szerintem beszámolnának.
2022. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A közmédia szokta a legrészletesebb tájékoztatást adni ebben a témában. Nem képzelhető el, hogy ne a valós összképet mondják be.
2022. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Megemlítenék fél mondatban, aztán nyomták tovább a fidesz propagandát.
2022. márc. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
A közmédia olyan abszurd, szerintem megeshet. Még az is, hogy uszítani kezdenek.
2022. márc. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondanák, hogy csalás történt. Meg hogy Soros+Brüsszel+Zelenszkij keze van a dologban
2022. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Max azt, hogy részeredményekre támaszkodva már elkiabálják a győzelmüket, mint amikor Trump bejelentette hogy ő nyert Bidennel szemben, amikor a szavazatok fele még fel sem volt dolgozva. :D
2022. márc. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező, hány éves vagy?

2019-ben volt legutóbb választás, ha azt az eredményzáró műsorfolyamot nem láttad akkor most még nagyon fiatal lehetsz.

Este 8 körül kezdenek szállingózni az eredmények és minden egyed százaléknyi feldolgozottságról élő egyenesben láthatsz műsort, egyszerre az összes tévécsatornán is meg a rádiókban és online is.

Hogy képzeled? Folyamatosan változnak az eredmények, ezt leadják a 4-5-6 órás műsorban, majd utána hirtelen megváltoztatják az eredményt és senki nem vesz észre semmit?

Miért kell agyatlanságokat kiírni kérdésbe minimális gondolkodás nélkül?

2022. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy a béke, a keresztényi erények és erkölcsök valamint az egységes nemzet mellett hitet tevő kormányoldalt és propagandistáit megismertem az elmúlt 12 évben, biztos vagyok benne, hogy tüzet szítanának és akár polgárháborúba is sodornák az országot, ha nem ők győznének.
2022. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7

Rajtad kívül mindenki normálisan válaszolt. Te meg jössz személyeskedni, és minősítgetni. De milyen alapon?


#8

Erről a polgárháborús veszélyről a Csatt című műsorában az egyik vendég beszélt. Azt hiszem Antal Attila a neve.

2022. márc. 28. 23:15
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
#9 Érthető kérdéseket tettem fel neked és nem személyeskedtem. Mi lenne ha válaszolnál rájuk?
2022. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!