Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Ha a fidesz nyeri...

Fideszesek! Ha a fidesz nyeri a valasztast akkor idejottok majd gyakorira bunko modon kerkedni es provokalni az ellenzekieket?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért kérdés?

Négy éve is így volt, azóta változott volna valami?

2022. márc. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Nem.
2022. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon remélem, hogy nem fog a Fidesz nyerni megint, de sajnos meg van az esélye. Minél több embert győzzünk meg arról, hogy szavazzon az Ellenzékre.
2022. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Igen, olyan moslék fog itt folyni, ömlik majd a szájukból a mérhetetlen mocsok.
2022. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Forditva is ez lesz ellenzekikent mondom, ilyenkor mindenki jon levezetni a feszultseget, de majd a valsag kezeles alatt a masik oldal fogja ugyan ezt csinalni, ne altassa senki magat kutya vilag jon penzugyileg, barki nyerjen.
2022. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

( éve sem történt ilyen meg 4 éve sem és egy választás után sem az elmúlt 12 évben.

Ezzel ellentétben a vesztes ellenzékiek abba se hagyták egy percre se a mocskolódást kérdező, a te kérdésed is csak egy a sorban.

2022. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Én azt nem értem miért kaptam lepontozást, mikor leírtam, hogy "Nem". Ezek az ellenzékiék arra vágynak hogy kezdjunk el kérkedni?
2022. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%

#7 Nem. Csupán mindenkit lepontoznak aki nem ért velük egyet, mert cenzúrázni még nem tudnak - csak szeretnének.

A haladároknál így kell liberálisnak lenni.

2022. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11%

#8

Ez igaz. En egyszer beszéltem egy ilyen haladóval, és azt írta, hogy ők minden lepontoznak, ami a Fideszt egy kicsit is jó színben tünteti fel, mert egy ilyen párt nem érdemlo meg, hogy dícsérjék.

2022. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3%
#9 Tavaly itt meg az egyik le is írta, hogy konkrétan el sem szokta olvasni amit leír az illető, elég neki, hogy sejti, hogy fideszes és máris pontozza lefelé.
2022. márc. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!