Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyedülállók, gyermektelenek.T...

Egyedülállók, gyermektelenek.Ti kire szavaztok vasárnap?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Természetesen a Mi Hazánkra, mint minden magyar ember.
2022. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Az összefogásra.

Nincs miért a Fideszre szavaznom.

Engem 12 éve lesz@rnak.

2022. márc. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván összefogásra, elvégre akinek nincs 4-5 gyereke arra nincs szüksége a fidesznek...
2022. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

A sok semmirevaló szar közül arra,amelyik a legéletképesebb,úgy hogy nem megyek el szavazni.


Ki lehet találni ki fog nyerni szerintem...

2022. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Ellenzékre esetleg az MKKP-ra, bár akkor lehet ellőttem a szavazatonat...


Több dolgot mérlegeltem, pl a Fidesz idő előtt megszüntetett olyan dolgokat, amiket megtarthatott volna... ilyen a magánnyugdíj pénztár, három pilléres nyugdíj rendszer, lakástakarék... mert nekem nincs esélyem arra, hogy apu anyu vesz egy lakást.... max ha megnyerem a skandit.... plusz nekem testvéreim is vannak, így eleve ők is örökölnek, de eleve nem már csak egy szülőm halálára vágyok...


Azt, hogy meg kössek CSOK-ot, hát nagyszerű... melegként, hogyan, kivel?

2022. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

#4.Ha sokan így döntöttök tényleg még 4 évig maradnak ezek a tolvajok, attól meg miért lesz így jobb?

Ha még annyian sem mentek el mint eddig akkor még narancs 2/3 is összejöhet...

2022. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Mi Hazánkra
2022. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%
Senkire...mert egyik sem tetszik, meg győzikés fideszre sem fogok, az ellenzék szerintem meg full levan fizetve a Fidesz által, tehát semmi értelme sem lenne...mindenképpen a retek Fidesz nyer bár nem érdekel már, úgyis elmegyek az országból.
2022. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Egyértelműen az összefogásra. Egyrészt ezt a korrupt, zsarnok rendszert le kell váltani, mert így kilátástalan lesz a jövőnk. Másfelöl minket leszar a kormány, mintha nem is lennénk, míg minden egyéb korosztálynak/rétegnek ment az osztogatás választás előtt, amit mérhetetlenül igazságtalannak tartok.
2022. márc. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13%
Csak a Fidesz.
2022. márc. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!