Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor felesége miért...

Orbán Viktor felesége miért ilyen fura? (Video)

Figyelt kérdés

Most láttam őt először ebben a videóban, de olyan furán beszél, és furán viselkedik, ő nem magyar anyanyelvű? Miért ilyen ideges a videó elején?


[link]



2022. márc. 28. 19:44
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

"mert fél, hogy valami olyat fog mondani, amit nem szabad, ezért figyelnie kell arra, amit mond"


Milyen szabad országban élünk, nem igaz?

2022. márc. 30. 18:38
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen szabad országban élünk, nem igaz?"


Ha azt vesszük ő nem szabad,pont mint a politikusok, ha véletlen olyat tesz akkor a dühös vasvillás csürhe bármikor verbálisan szabadon meglincselheti, viszont ő fordítva nem, elég nagy a túlerő.

2022. márc. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a videó tökéletesen lefesti, milyen "szabad" országot épített a fidesz.

2022. márc. 30. 19:24
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
És sikerült megtalálnod egy tipikus ellenzéki propaganda filmet...
2022. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem is értem miért vártam el gondolkodási képességet tőled egy ilyen kérdés után...
2022. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
A te fidesz csicska szavad sajnos semennyire sem mérvadó :) nem fogsz ezért közelebb kerülni a zsírosbödönhöz.
2022. márc. 30. 19:35
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok fidesz csicska, sem úgy összességében fideszes, szóval hiába nyafogsz csicska.
2022. márc. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
De tudom ki vagy, azt hiszed nem? Fiatal fidesz troll vagy, egy csicska, szerintem mindenki ismer már itt. Sajnállak amúgy. Add fel, ne égesd magad többet. Ciki amikor mindenki leiskoláz téged. Nézd meg a videót, azoknak az M1-eseknek volt gerincük. Neked is legyen.
2022. márc. 30. 19:52
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Tudom hogy nem tudod ki vagyok, már csak onnan is hogy ha tudnád nem írnál ekkora hülyeséget. Amúgy ezzel a fidesztrollozással meg csicskázással nem érsz el semmit, attól még nem lesz igazad.
2022. márc. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy betalált :) te vagy a leggyengébb kis fidesz csicska! Akkor égesd magad tovább, nekem aztán nem számít! ;) Nagyon fiatal lehetsz.
2022. márc. 30. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!