Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gondolatok ébrednek...

Molyember kérdése:

Milyen gondolatok ébrednek benned Hoppál Péter "polgári engedetlenség"-éről?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 28. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hoppá Hoppál!🤣🤣🤣🤣
2022. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor polgári engedetlenségből minden fideszes plakáttal is meg lehet tenni ezt, hogy letépi az ember, igaz?
2022. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez a minimum válasz a ma reggeli összehangolt hackertámadás után.
2022. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hoppál inkább húzza meg magát!


Amit a fidesz csinált Toller után azzal nem igen dicsekednék!!!


A Széchenyi tér elpusztításától a Tudásközponton át ellopott pénzekig, a brutális adóssággal átadva, multikat elüldözve (Elkotech pl) a bűn listájuk végtelen.

2022. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt is leszarjuk. Lassan trágyadomb lesz az egész kontinens!
2022. márc. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a #4-nek. Én is pécsi vagyok, Toller sem volt egy szent ember, de amit 2009-2019 között csinált a Fidesz, Páva Zsolt vezetésével, az maga volt a szégyen. Nagyon sok ember elhagyta a várost. Szóval inkább csöndbe kéne maradni Hoppálnak.
2022. márc. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6


4 es vagyok.


Igen én is ezért menekültem el Pécsről, pedig ott születtem és egész életemben a rózsadombon éltem.

Ismerőseim jó része dettó követett.

2022. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Proli gyökér.

Ha a Fidesz annyira jól vezetné az országot, nem kellene attól félnie, hogy az ellenzék hangos, vagy besározza, hiszen a tényleges győzteseken nem lehet fogást találni.

Az ilyen kisstílű baromságok bizonyítják, hogy egy suttyó társaság ez. Vagy legalábbis az adott személy mindneképp egy egyszerű sutyerák.


Ha jól tudom a kampányplakátok letépése jogszabályba ütközik. Ez egyértelműen ugynaaz a kategória, szóval indokolt lenne ha büntetést kapna érte. De gondolom úgysem fog.

2022. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok, debil szegényem. Itt egy kép róla:

[link]

2022. ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!