Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki volt az a nő aki rátámadt...

Ki volt az a nő aki rátámadt a háború ellen táblával tiltakozó férfira Márki Zaj tüntetésén?

Figyelt kérdés

Mert nem magyarul beszélt az biztos.

Valamenyire értek a biztonsági szolgálathoz, és egy biztonságis nőnek tűnik aki ezekre a provokációkra is ki volt képezve, hogy mit kell csinálni, de ez külföldi volt.


2022. márc. 27. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Ez engem is érdekelne, itt látszik. Szerintem egy amerikai ügynök. Vagy valami szektatag még az amerikai időkből.

2022. márc. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudta nagyon jól, hogy a táblát nem szabad összetörni mert az garázdaság, csak eltakarta vagy elforditotta.

De nem ez a lényeg, hanem mit keresnek külföldi (amerikai) biztonságisok Márki Zaj körül?

2022. márc. 27. 19:58
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

#1 Egyetértek abban, hogy Márki egy idióta, én sem kedvelem.De ne kívánjuk már senkinek a halálát.Senkinek.Orbánnak sem, Gyurcsánynak sem.

Én azt szeretném éljen Márki egészségben, boldogan a családjával, de takarodjon el a politika közeléből, nem neki való.

2022. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg Orbán takarodjon a politikából nagyon gyorsan és vonják majd odafent felelősségre.
2022. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Az egy dolog, de senki halálát ne kívánjuk.Kezd már ebből elegem lenni, hogy idáig süllyednek az emberek a politika miatt.
2022. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!