Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánkosok , ti is az...

Mi hazánkosok , ti is az ellenzékre szavaztok?

Figyelt kérdés

Szerintem így van a legjobb esélye a mi haznánknak, ha az ellenzéki összefogás kerül kormányra. A fidesz diktatúrát ezerszer nehezebb lenne leváltani mint a bal oldalt ha kormányra kerülnek.

A mihazánk most mindenképp bekerül a parlamentbe, így én az ellenzékre adom a voksom hogy könnyebb dolgunk legyen 4 év múlva .



2022. márc. 26. 11:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Tegnap ugyanezt írtam én is, vagyis hogy listán Mi hazánkra, egyéniben meg összefogásra szavazok. Hasonlóan érveltem, mint te, az értelmesebbek megértették, de egy elvakult, nem túl intelligens ember betalált, hogy én biztos náci libsi vagyok.
2022. márc. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
nem . összefosásra soha nem szavaznék
2022. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 D-Mano ***** válasza:
90%

Értem ezt az érvelést, és elfogadom, de támogatni nem tudom. Én már nem taktikázgatok, ha a Mi Hazánk nem lenne, akkor el sem mennék szavazni. Ha a körzetemben nem lenne egyéniben Mi Hazánkos jelölt, akkor egyéniben érvénytelenül szavaznék stb.


De, ha valaki eképp gondolkodik, akkor már listán szavazzon a Mi Hazánkra, és egyéniben az Összefogásra.


Vannak Mi Hazánkosok, akik meg egy Összefogás kormánytól tartanak inkább, és azt fontolgatják, hogy a Fideszre szavaznak emiatt. Ezt is megértem, ezt sem támogatom. Nekik is inkább ezt javaslom, ha már muszáj: listán szavazzanak a Mi Hazánkra, és csak egyéniben a Fideszre.

2022. márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy MH-s sosem szavazna a hazaáruló, komcsi összefogásra... De még a Fideszre sem sokan. Egy MH-s pontosan tudja, hogy ezek korrupt, nemzetellenes pártok, nem ez az ország érdeke, sőt azt is, hogy nem is igazán magyarok.
2022. márc. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%
Csak a Mi Hazánkra szavazok.
2022. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Mi Hazànkra is kell voksot tenni mert be sem fognak jutni a parlamentbe ha mindenki az összefogàsra szavaz taktikai okokból.
2022. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Csak és kizárólag toróra szavazok, benne sem bízok meg 100%-osan, de ő az egyetlen politikus akit valamilyen szinten MÉG hitelesnek tartok. Kérdés mi lesz belőlük a parlamentben ha bekerülnek.
2022. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Listàn mindenkeppen a Mi Hazankra szavazok,egyeniben meg nem döntöttem el,de az összefogas jelöltjère semmikèppem sem.
2022. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom, egy mihazánkos sosem szavazna az ellenzékre.
2022. márc. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%
Mi Hazánkos társaim! ne higgyjétek el neki hogy Mi Hazánkos! egyik baloldali barátom elmondta hogy ő is próbálkozott más oldalakon pont így a Mi Hazánktól elvenni választókat! NE HIDD EL A BALOLDALI PROPAGANDÁT! HAJRÁ MI HAZÁNK! A BALOLDAL KÉPES ILYEN MÉLYRE SÜLLYEDNI!
2022. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!