Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzékiek szerint 9...

Ha az ellenzékiek szerint 9 millióan éhezünk, és csődben vagyunk 2010 óta, akkor miből etetjük az ukrán menekülteket?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 22:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
96%
12 éve csődközelben vagyunk. :D Ha ilyen csődközelben lenni, akkor most már nem is fogok félni tőle, egész jól elevickélünk a csőd szélén
2022. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 sörpocak ***** válasza:
Az első három évben jobbára a civilek etették őket a saját pénzükből is adományokból :P
2022. márc. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Milyen első három évben? Hány éve vannak itt ukrán menekültek?
2022. márc. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
89%

Etetjük?

Úgy érted a civilek a zsebükből, önkéntesek ingyenmunkával, az MKKP a kampányra szánt pénzéből finanszírozva.... a kormány csak hetekkel a megjelenésük után kezdett el egyáltalán reagálni, ha rajtuk múlt volna, már éhenhaltak volna..


Egyébként ha olyan jól élünk, miért van szükség arra, hogy az állam fizesse helyettünk a rezsinket, az üzemanyagunkat és az ételünket? Egy jólétben lévő társadalomban is okoz gondot az áremelkedés, de az emberek ki tudják fizetni a saját zsebükből, mert jólét van, van rá pénzük.

De hadd ne kelljen végigzongorázni a szokásos témákat a 17000 hiányzó egészségügyi dolozóról és az összeomlásban lévő oktatási rendszerről, amiket szintén az az egyszerű tény okoz, hogy az állam egyre kevesebb pénzt fordít rájuk, nomeg strukturálisan szétbarmolja őket...


Nomeg ha olyan jól megy az államnak, Viktor miért írt az EUnak, hogy hitel kéne? Te talán akkor veszel fel hitelt, amikor sok pénzed van?

2022. márc. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 sörpocak ***** válasza:

"Milyen első három évben? Hány éve vannak itt ukrán menekültek?"


Hűha, nagyon elragadtattam, bocsi :D 3 hetet akartam írni.

2022. márc. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Mindenki beleadott, amit tudott a közösbe.
2022. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
49%
Ellenzéki vagyok, nem mondom, hogy rosszabbul élünk, mint 8 éve, csak azt, hogy ez nem a Fidesz érdeme. Hanem alapvetően az USA jegybankjáé. Az alacsony kamatok világszerte gazdasági fellendülést okoztak, és az államadósságok kamatterheinek mérséklődése révén nőtt az állami költségvetések mozgástere. Így Magyarország fejlődött, mégis lemaradt (mások még jobban fejlődtek)
2022. márc. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
14. amúgy igen. általában azok vesznek fel hitelt, akik gazdagok. én is inkább részletekben fizetek valamiért, még ha kamatja is van, mint hogy egy összegben kifizessem, majd pár hónap múlva meg szembesüljek vele, hogy valamire SOS-be kéne abból a pénzből :D most ez persze nem releváns...csak megosztottam, hogy így lenne normális hitelt felvenni, ha amúgy az az összeg rendelkezésre állna egyben is.
2022. márc. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
18, kb egyetértek, így kéne, de alegtöbb esetben az ember arra vesz fel hitelt, amire nincs pénze, csak majd lesz, évek múlva. Ez egy lakásnál érthető, hisz ki akar 20 évig várni, míg összespórolta a költözésre vlaót:D Deeee szóval én azt mondanám, hogy alapvetően igen, annak kellene a hitelt használnia elsősorban, akinek futja rá, de a valóságban az használja többször, akinek nem.
2022. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Senki nem mondott olyat hogy 9 millio ember ehezne egyebkent meg kb olyan szintu osszekapcsolni a menekultekkel mint mikor fideszes azzal ervelnek hogy nincs szegenyseg mert tele van a lidl parkolo 😂😂😂
2022. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!