Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyomorforgató, hogy az...

Nem gyomorforgató, hogy az ukrán menekültek mintegy 99%-ának nem felel meg Magyarország mint befogadó állam? Mit képzelnek ezek magukról?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy abból a 600 ezerből aki erre felé menekült, mintegy kb. 2 ezer akarna itt maradni egy elhúzódó háború esetén, a többinek jobb gazdaságú ország kell. Romániába sem mennek, pedig ott bőven lenne még szabad hely, de nekik az sem felel meg ugye.

Mit képzelnek ezek? Az USA propaganda és agymosása után azt hiszik most, hogy ők is Nyugatiak és nekik minden IS jár, és már szó szerint lenézik az ilyen csóri országokat mint Magyarország, Románia meg ilyenek. Elfelejtik, hogy honnan jöttek: Ukrajnából ami Európa legcsóróbb, legcsövesebb, legalja országa.

Meg nekem felháborító mennyire követelőző öntelt senkik ezek az ukránok?



2022. márc. 24. 23:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%

#10 Tudtam, hogy lesz aki ezt felhozza, és majd nevethetek rajta egy jót.A gazdag ukránok luxusautókkal menekültek, pénzzel, mindennel együtt.A jómódúaknak sem kellett a vonaton zsúfolódni, a határon ácsorogni.Akik ezt teszik, azok pont, hogy Ukrajnában is csórók voltak mindig.Akkor most nekik nem felelnek meg a magyarországi körülmények?Érdekes.Akkor nem tudom minek dolgozik itt ennyi ukrán vendégmunkás.

A coviddal meg ne példálózz, mert azt az ukránok szarják le a legjobban.Olyan alacsony náluk az átoltottság, hogy nincs is olyan máshol Európában.


Egyébként én csóró magyarként, innen a magyar nyomorból úgy gondolom, ha ilyen helyzetbe kerülnék, nagyon hálás lennék az IDEIGLENES fűtött sátorért és ételért is...Ezek a luxushoz szokott ukránok nem így gondolkodnak.

2022. márc. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Semmi gond, lehet menni máshova, akinek nem tetszik.
2022. márc. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Én örülök neki, menjenek csak. Legalább nem terhelik az ellátási rendszert és nem veszik el tőlünk a munkát. Őszintén nem értem mi bajod.
2022. márc. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező! Mert te szivesen élnél egy országban olyanokkal akik kiirtanának azonnal ha tehetnék? Örülj neki hogy mennek tovább a férgek!
2022. márc. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%
Ezen inkább a magyar társadalomnak kellene elgondolkodni, hogy miért vagyunk ennyire ellenszenvesek ma már a környezetünkben élők felé.
2022. márc. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
Ja ha elfoglaljak az országom, biztos csak a szomszédba menekülnék. A történelem során olyan sűrűn volt, hogy az agresszió csak egy országig tartott, nem addig amíg meg nem ölték az aggresszort.
2022. márc. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem akarnak szegénységből szegénységbe menni? Mily meglepő fordulat. Ha lenne lehetőségem én is olyan országba mennék, ahol nem kell számolgatni a pénzt hónap végén. Menekülniük kell az országukból, de nem kell beérniük az első pöcegödörrel. Építkezésre munkásnak elmehetnek máshova is 4x annyi pénzért.
2022. márc. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tudsz forrást linkelni?
2022. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mekkora gyökér vagy kérdező. Gondolkozzal már kicsit. Ha itt háború lenne és Szlovákia felé menekulnel.. Te ott maradnal Szlovákiába úgy hogy egy mukkot nem beszélsz szlovákul és maximum betanitott munkás lehetnel éhbérért vagy tovább mennél Angliába mert beszélsz angolul, el tudsz helyezkedni a szakmádban és még a fizetés is jobb. Ja és mellesleg ott nem utálnak mint a szart pusztán az állampolgársagod miatt..
2022. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!