Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem gyomorforgató, hogy az...

Nem gyomorforgató, hogy az ukrán menekültek mintegy 99%-ának nem felel meg Magyarország mint befogadó állam? Mit képzelnek ezek magukról?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy abból a 600 ezerből aki erre felé menekült, mintegy kb. 2 ezer akarna itt maradni egy elhúzódó háború esetén, a többinek jobb gazdaságú ország kell. Romániába sem mennek, pedig ott bőven lenne még szabad hely, de nekik az sem felel meg ugye.

Mit képzelnek ezek? Az USA propaganda és agymosása után azt hiszik most, hogy ők is Nyugatiak és nekik minden IS jár, és már szó szerint lenézik az ilyen csóri országokat mint Magyarország, Románia meg ilyenek. Elfelejtik, hogy honnan jöttek: Ukrajnából ami Európa legcsóróbb, legcsövesebb, legalja országa.

Meg nekem felháborító mennyire követelőző öntelt senkik ezek az ukránok?



2022. márc. 24. 23:55
A kérdező szavazást indított:
Nekem is forog a gyomrom ettől.
Nem ez természetes. Ha neked menekülnöd kéne, neked sem felelne meg pl. Szlovákia csak mert ott kicsit jobb a helyzet. Te is Nyugatra mennél.
42 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Különbek sok tekintetben mint a magyarok. én bírom őket. A magyarokat lassan már minden honnan kiutálják, vajon miért..?
2022. márc. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Örülj neki, legalább nem a mi adónkból fogják eltartani őket, illetve nem vesznek el előled munkát.
2022. márc. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
inkább örülj neki. Nem akarok megsérteni senkit de az ukrán egy nagyon agresszív népség
2022. márc. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
A magyarok itt maradnak csak az ukránok mennek tovább, de nem is csoda, tudják mit tettek a magyar kisebbséggel ukrajnában és fosnak hogy visszakapják, így aztán mennek amíg tudnak.
2022. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Menjenek is.Nem kellenek ide olyan emberek, akik nem tudják megbecsülni a befogadó országot.
2022. márc. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
Közel sem kapják meg tőlünk azt a színvonalú ellátást, amit kellene. Sátrakban nyomorogni több tucat másik emberrel nem valami komfortos. Ez messze alulmulja azt az ellátást, amit más országokban kapnak.
2022. márc. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem Putyin gyomorforgató. Mennyit kell még a világnak eltűrnie tőlük? Kívánom, hogy Ukrajna nyerje meg a háborút, és hazamehessenek egyszer!
2022. márc. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
#6 Jaj, hát kérem.Ezek a luxushoz szokott ukránok.Én kérek elnézést, hogy a csóri magyarok csak ezt adják szívből.Azt hittem háború elől menekülnek.
2022. márc. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem gyomorforgató, ez a valóság. Ezt sikerült a fidesznek összehoznia.

Igen, ez egy jó látlelet a magyar helyzetről, hogy az ukránok, akik amúgy szintén szarul álltak gazdaságilag, még innen is menekülnek.


Ha nem tetszik, akkor el lehet menni szavazni áprilisban, hogy kormányváltás legyen és esetleg olyan kormányunk legyen, akinek a munkája végén azt mondják az ide érkezők, hogy milyen jó hely ez.


"Az USA propaganda és agymosása után"

Semmi ilyesmi nem történt. Amerikának baromira nicns köze hozzájuk.

2022. márc. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%

"Jaj, hát kérem.Ezek a luxushoz szokott ukránok."


Vannak köztük jómódúak is. Ha háború van nem csak a csórók menekülnek, hanem a gazdagok is. Ilyenkor nem sokat számít, hogy kinek milyen háza van ha lebombázzák.


Ami az ellátást illeti az igenis kritikán aluli. Nem emberhez méltó, hogy bezsúfolják őket sátrakba. Covid is van mellesleg. mi van a higiéniával?

2022. márc. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!