Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek : a 4⨂-es rezsit...

Ellenzékiek : a 4⨂-es rezsit probléma nélkül, kiperkálnátok? Mennyiben lenne más az élet?

Figyelt kérdés
"Érezni kell az energia árát a lakosságnak" Gondolom, akkor nem probléma megfizetni ennek a rezsinek a többszörösét sem?

2022. márc. 23. 11:08
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, ha Orbán engedélyezte volna, hogy Hajdúszoboszlón leszegiteljék a házakat és energetikailag korszerűsítsék, akkor mennyit sporolt volna egy átlag háztartás? Dilletáns vagy...
2022. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

6# "Ebben a jelenlegi rendszerben minél több energiát fogyaszt valaki, annál több állami támogatásban részesül, tehát annál több közpénz megy el rá. Ami teljesen nonszensz."


Ez egyszerűen nem igaz. Rezsitámogatás az alap fűtésre vonatkozik csak.


7# Én meghallgattam mzp-t és amit mondott azt szó szerint, hitelesen idéztem. Ha te is meghallgattad volna, hallottad volna, hogy azt is mondta, hogy "nem marad meg a rezsicsökkentés az Orbáni formában". Eltörli és jön majd a feketeleves

2022. márc. 23. 11:41
 13/33 A kérdező kommentje:

4# "Kicsi szélesebbkörűen kellene tájékozódni, nem csak a fideszpropaganda szűrőjén keresztül értesülni a dolgokról."


Én mindenfelől tájékozódok és ez a fajta Orbáni rezscsökkentés a legjobb formája ami a polgároknak kedvez

2022. márc. 23. 11:42
 14/33 A kérdező kommentje:

8# "Szerintem te magad sem érted, hogy miről beszélsz."


A multik rárakják a profitjukat is a szolgáltatásra. Nem önzetlenségből szolgáltnak. Most ez a luxusprofit nincsen rajta


"Ez meg szimplán hazugság."


Most 1/4-ért kapjuk az oroszoktól a gázt. Ha felmondjuk 4*-e lesz. A palagáz annak az 5x-öse

2022. márc. 23. 11:44
 15/33 anonim ***** válasza:
94%

"Ez egyszerűen nem igaz. Rezsitámogatás az alap fűtésre vonatkozik csak."


Ebben szintén tévedsz.

És akkor most eljött a pillanat, hogy megkérdezzem, hogy te valóban ennyire tájékozatlan vagy, vagy szándékosan terjeszted a dezinformációt?

2022. márc. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
42%

#14: "Most 1/4-ért kapjuk az oroszoktól a gázt. Ha felmondjuk 4*-e lesz. A palagáz annak az 5x-öse"

De nem fogod fel, hogy nem mondjuk fel? Nincs ilyen szándéka az ellenzéknek. Nem tudom, hogy ezt hol hallottad, lehet, hogy valakinek valamilyen műsorban ez volt a személyes véleménye, nem tudom, de az biztos, hogy az egységes ellenzéki álláspont nem ez.

2022. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
84%

#14


A negyed ár, csak a leghűségesebb muzsikoknak jár. Az Lukasenka és Belorusz.

Mi pont annyiért kapjuk mint bárki más. Pl. a németek.


Ha nem fizetjük a luxusprofitot, akkor az hogy volt lehetséges, hogy 2018-ban az EON olcsóbban adta a gázt, mint a magyar gázszolgáltató?

2022. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
92%

"Gondolom, akkor nem probléma megfizetni ennek a rezsinek a többszörösét sem?"

Szerinted most miért ilyen "alacsony" a rezsi? Mivel nem a kedvező szerződésnek köszönhetően, mivel olyanunk nincs.

Más adóformájában fizeted meg TE a gazdagok rezsijét.


Mondjuk lehetne alacsonyabb valamilyen adó, így több pénzed maradna neked is, mivel jelenleg neked azt is meg kell fizetned, amikor a gazdagok hatalmas medencéket fűtenek fel.

Ha érezné az ember a rezsi árát, akkor a gazdag többet fizetne ilyenkor, viszont ő is annyit fizet, mint te.


Csak a hülye nem látja, hogy hosszútávon mindenképp jobb, ha az emberek érzik az árakat.

2022. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező: a rezsicsökkentés az az állam által mesterségesen átvállalt X %-ot jelenti, ugyan az mint a benzinnél az ársapka most. Ergo nem az áram, gáz, víz olcsó, hanem kifizetik kvázi helyetted, amit te majd máshol adó formájában visszafizetsz.
2022. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Olyan hülyeségeket írkálsz kérdező, hogy fizikailag fáj olvasni.

Eleve ott kezdődik a tévedésed, hogy nem kapjuk olcsóbban a gázt, mint

más országok... innentől fogva a többinek sincs értelme.

2022. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!