Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek le fogjuk tudni...

Szerintetek le fogjuk tudni valaha váltani a Fidesz kormányt?

Figyelt kérdés

2022. márc. 22. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet, de nem most. Én bármennyire is sajnálom, de nem érzem, hogy, lenne elegendő potenciál a jelenlegi ellenzékben.
2022. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van elegendő potenciál az ellenzékben, ezen max az dobhatott volna, ha Gyurcsány teljesen kiszáll mindenből. Azt gondolom, akkor nyertünk volna, mert sokkal kisebb hatékonysággal lehetett volna a médiával az emberek érzelmeire hatni gyűlöletkampányokkal.


De így is nyerni kellett volna logikával, de hát hiába fogja MZP megnyerni az összes feljelentését, mint ahogy már most született ítélet ugye a szülészeti összevágott videóiról, senkit nem fog érdekelni, mert sikeresen befeketítették úgy, hogy nem is volt mivel. Ez nekem azt jelenti, hogy bárki jött volna, azt is ugyanilyen sikerrel befeketítették volna.

2022. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg most nyerne is az ellenzék (de nem fog), akkor max 2 év múlva előrehozott választások lesznek. Nem csak beletörik a bicskájuk a kormányzásba (totál inkompetens a nagyja) hanem marakodni is fognak, hogy odaférjenek a húsosfazékhoz.
2022. márc. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Remélem, hogy április 4 re le lesznek váltva.
2022. márc. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

Örülnék, ha lenne valtozas , de 4 eve is ugy voltam vele, hogy lehet nyer a fidesz, de esélytelen ketharmaddal, hat osszejottnekik. Akkor ugy elVesztettem a hitet, mikor szembesultem a birkanyaj nagysagaval.

Egyszerűen a magyar nepet ugy butitjak le, ahogy akarjak.

Idiota gyalazatosan gáz, egyertelmuen kamu propagandat nyomatnak, es ezt a nep megeszi, es ezt ők könyörtelenül kihasználják.

Ha nem lenne ilyen szinten butithato a magyar, ezekre nem koltenenek, de sajnos nagyon is működőképes tarsadalmunkra kivetitve..lehet IQ szinthez kellene kotni a valasztojogot, nem tudom. De tenyleg abszurd hogy barmi hazugsagot osszemeselnek, vagy epp osszevagnak videokat adott celpontokrol, a nyáj jovoheten azt skandalja es meggyozodesig allitjak, hogy ez az igazsag, eltorolni a rezsicsokkentest.. 100% gyurcsanyozas, meg kikuldeni a magyart a vagohidra ukrajnaba..

Megy az uszítás, jobban mint valaha.

Ezek utan nem varok kormany valtast, vagy hat várok, inkabb azt sejtem, hogy nem lesz.

De hat ugye "Méé Gyúcsány jobb vót"?

Na mindegy. Ne legyen igazam, remelem, hogy azert pozitivan csalodok.

2022. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!