Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy mégis igaza van a...

Lehet hogy mégis igaza van a a közvélemény kutatóknak?

Figyelt kérdés

Egy mai családi összejövetel ihlette a kérdést, ahol szóba került a jelen helyzeti politika.

A családtagjaim többsége kb olyan, hogy nem érdekli őket a politika, szavazni is alig mennek el, tehát olyan szavazók akiket a közvélemény kutatók ingatagnak definiálnak.

De a jelen helyzet miatt mindenképp elmennek...és döbbenetes módon egyértelműen a fideszre fognak szavazni.

Próbáltam nem dührohamot kapni mikor ezt közölték és finoman összefoglaltam az utóbbi 2 év történéseit, amiben benne volt, hogy vállalkozóként csődbe mentem.

Konkrétan romba dőlt az életem, mert nem tudtam finanszírozni a fél éves zárás alatti témát, hogy ugyanúgy fizessek a boltjaim után mintha nyitva lennének....miközben minden más eu ország nemhogy elengedte a boltok bérleti díját, de még konkrét fizut is utaltak a vállalkozóknak.

Emlékszem, hogy Holland vállalkozó barátaimnak az volt a legfőbb gondjuk, hogy milyen filmet nézzenek a netflixen, míg itthon a 700ezer állásvesztő verekedett a legsza rabb melóért is, hogy a csődbe menésük, elveszített állásuk után ki tudják fizetni a rezsit és ne haljanak éhen, mivel fidesz olyan jó fej volt, hogy annyit mondott-Keresettek munkát! Nem segítünk!


A kamu kínai oltás mutyit.

A leállított rákszűrést.

A 17 ezer felmondott eü dolgozót.

A 12 év teljesen csődbe ment külpolitikáját, oroszokhoz dörgölőzést.

A betiltott sztrájkokat pl tanárok.


Szóval a közvélemény kutatók pont ezt jósolták.

Hogy sajnos az ingatagok a fideszre fognak szavazni.

Ez pedig egy katasztrófával egyenértékű, hogy még egy periódust tudjanak hatalomban maradni, mert így konkrétan a kisgyerekem jövőjét is megpróbálják majd tönkretenni egy eu, vagy nato kilépéssel, legrosszabb esetben az oroszok újra beengedésével és Magyarország 2. Belarusszá alakításával.

Te mit gondolsz erről?


2022. márc. 20. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szomorúságos, hogy a vállalkozással így jártál. Egy vállalkozásban viszont soha nem lehet pusztán a támogatásokra alapozni, a jövőre tekintve több lábon kell állni a megfelelő stratégiákkal és alternativákkal karöltve.

Ami a háborús helyzetet illeti, valóban egyoldalú a médiafölény a nyugat javára. Gyakorlatilag az orosz szempontokról, az orosz állásfoglalásról semmit nem hallani ill. csak nagyon keveset. Feltételezések sokasága, amelyen a nyugati hirek többsége alapul, gyakran felfújva, kiszinezve, lelki érzékenyítő elemekkel teleszőve.

Nem véletlen az sem, hogy pl. most hétvégére időzítették Zelenszky egyik filmjét, befolyásolandó a közönség lelki állapotát, pozitív karakterként beállítandó a mai ukrán elnök személyét.

Tipikus marketingfogás nyugati módszerrel!

2022. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!