Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbánnak van még olyan rokona,...

Orbánnak van még olyan rokona, aki nem milliárdos?

Figyelt kérdés
Ha igen, ki az?
2022. márc. 20. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Klári el fogja számoltatni őket, megigérte.
2022. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nincs. Még a mostohatesó Habony árpika is milliárdos. Pedig nagy tüske volt vittyó szemében hogy a faternak van egy fattya. De amúgy most születnek az uncsik, nekik is össze kell lopni a vagyont, szóval egy percig ne gondold hogy emiatt majd leállnak.
2022. márc. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Egyik gyereke se milliárdos. Az apja jól menő vállalkozó, az igaz, de már Orbán Viktor miniszterelnöksége előtt is az volt.
2022. márc. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Ilyesmi nem fordulhat elő, mert genetikailag beléjük van kódolva a csilliárdosság. így azt utódjaikba is örökítik.
2022. márc. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Még a kutyája is jobban él mint te.
2022. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Shai-Hulud ***** válasza:
36%
Igen, én vagyok, most jelentkezem, Viktor bácsi, lehet nekem is önteni a milliókból!
2022. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#1


Visszatért a "Klárika mindenkit elszámoltat" csávó!😅 Hol voltál hetekig, hónapokig báttya? Nem láttam a kommentjeidet.😆

2022. márc. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Az egész család egytől-egyig gazdasági géniusz, és maguk közé csak olyanokat választanak akik közgazdasági zsenik. Lásd, Tiborcz.
2022. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%

A kisebbik lánya, Sára, tisztességes emberhez ment hozzá, őt úgy jellemezték egy cikkben, hogy "anti-Tiborcz". Egyébként ő egy görögkatolikus pap fia (megj.: görögkatolikus papok nősülhetnek), szimpla köztisztviselő és kerüli a nyilvánosságot.

A legkisebb lánya és a fia, Orbán Gáspár, még nem ment férjhez. ;-)

2022. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!