Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elméleti kérdés/konteó:...

Elméleti kérdés/konteó: nyugati, keleti választási hekkelés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok konteós, de pl nagyon is elképzelhető lehet szerintem, hogy 4 éve az oroszok meghekkelhették az itteni választást. Máshol is csináltak már ilyet.


Namost!


Elképzelhető lenne, elméletileg... hogy idén majd valahonnan nyugatról érkezik efféle akció?


Sosem volt még ilyen szüksége a nyugatnak egy orosz elennes magyar kormányra.


Mi a véleményetek, vagy megérzésetek?



2022. márc. 19. 14:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

“ Mondj nekem légyszíves csak EGY olyan országot, amelyben kommunizmus van. ”


Kína, Kuba, Vietnám

2022. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
31%

Sötét vagy mint az éjszaka.


Egyikben sem használnak pénzt, cserekereskedelem működik, az állam alanyi jogon ad lakást és általában mindent, cserébe csak dolgozni kell.


Én a kommunizmust mondtam. Keress egy értelmező-kéziszótárt, ha szövegértési nehézséged van.

2022. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%

“ Sötét vagy mint az éjszaka.


Egyikben sem használnak pénzt, cserekereskedelem működik, az állam alanyi jogon ad lakást és általában mindent, cserébe csak dolgozni kell.


Én a kommunizmust mondtam. Keress egy értelmező-kéziszótárt, ha szövegértési nehézséged van.”



Sötét vagy Te! Vele-mint te ne beszèlj, azzal beszélj így aki megérdemli.


Kommonizmus között is van különbség, mond el te mire gondolsz? Arra, hogy mindenki csinál valamit, aztán pénz nélkül annyi terméket vihet ki, amennyire szüksége van? XD akkor ki is a sötét? Te állom világban élsz! Ki lesz az aki nem használná ki ezt és mindent elvesz a másik elől? Pont emiatt lett a pénz, mert a bartel se működik, ha van rengeteg sajtom de nekem kosár kell de te a sajtot nem szereted vagy van neked is akkor egész nap cserélgethetnék míg valakinek le tudom a sajtot passzolni, de ha le is passzolom lehet érte rongyot kapok amit megint le kell passzolnom míg elétek a kosárhoz…

2022. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
46%

#23-nak:


Bár halvány fogalmad sincs magáról a kommunizmusról, ezt te magad is tudod, de nekem aki pontosan tisztában van vele, megpróbálod előadni magad.


Nem érzed hogy ez mennyire gáz?


A kommunizmus és a kommunizmus között pedig az a különbség, hogy nincs különbség. A kommunizmus az kommunizmus. Valami pedig vagy az, vagy nem.


Itt nincsenek árnyalatok.

2022. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ismét #23-nak:


És a sajtos és kosaras hasonlatodon látszik tisztán, hogy fogalmad sincs az egészről. Beviszed az állami átvevőhelyre a sajtodat, és megkapod azt a kosarat amit én adtam le valami másért cserébe.

2022. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Újfent #23-nak:


És ha megkérhetlek, ne akard cáfolni ennek a rendszernek a működőképességét.


Kádár alatt már működött, csak az volt a hiba hogy a leadott holmiért PÉNZT kaptál. A mamika összeszedte reggel a tojásokat, bevitte, és leadta pénzért. De szinte bármilyen terményt is átvettek.


Igen, ez volt, és működött.


Aztán elkapitalizálódott ...

2022. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Akármit írsz ki az oldalra az eredményt papíron számolják össze és egy hackelés során ez nem sérül, a kijelzés pedig órákon belül helyreállítható.
2022. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
90%
Én azon röhögnék ha az oroszok hekkelnének orbinak amcsik/ eu hekkelne az ellenszélnek, a két hekk kiütné egymàst és befutnának a mihasznák😆
2022. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28-nak:


Any.d. XD

2022. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!