Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elméleti kérdés/konteó:...

Elméleti kérdés/konteó: nyugati, keleti választási hekkelés?

Figyelt kérdés

Nem vagyok konteós, de pl nagyon is elképzelhető lehet szerintem, hogy 4 éve az oroszok meghekkelhették az itteni választást. Máshol is csináltak már ilyet.


Namost!


Elképzelhető lenne, elméletileg... hogy idén majd valahonnan nyugatról érkezik efféle akció?


Sosem volt még ilyen szüksége a nyugatnak egy orosz elennes magyar kormányra.


Mi a véleményetek, vagy megérzésetek?



2022. márc. 19. 14:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
25%

XDXDXDXDXD



Húú de nem teszik a válaszom egyeseknek!

2022. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
#11 leszavaztalak, mert úgy csinálsz, mintha eddig ne lettek volna ellenzéki szavazatszámlálók, és eddig hű de el lehetett volna csalni.
2022. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
89%
Azt tény hogy ennyi szavazatszámláló nem volt, de az ellenzék volt balfasz hogy mindenki a saját érdekeit nézte. Rá lehet fogni csalásra, gyurcsányra vagy akármire, de csakis maguknak köszönhetik a 2018as fidesz 2/3-ot. 12 év után megjött az eszük és összeálltak, ha így se sikerül a kormányváltás akkor ez az ország megérdemli viktorékat.
2022. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

“ De idén kettős rendszer van felállítva. Az országos választások részeredményei, és jegyzőkönyv másolatai nem csak az országos rendszerbe lesznek felvíve, hanem az ellenzék saját rendszerébe is.


Választóköri delegált vagyok, tehát mellőzzük a vitát.”



Eldöntötted már végre, hogy nyugat mellett vagy vagy a despotista(komcsi) kelet mellett? Mert múltkor nagyon ajnároztad keletet, miközben a DK elég nyugat párti, neked nem a szélsőjobboldalon lenne a helyed, vagy a Munkáspártban? Mert se a Fidesz se a DK nem kelet párti

2022. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%

#12-nek:


Megszámoltuk, felvittük a rendszerbe, aztán a központ lefagyott, majd azt írt ki amit akart. Ha megbuzerálták az eredményt, azt nem tudtuk ellenőrizni. A szavazatok újraszámlálásába az OVB a legtöbb esetben nem egyezett bele.


Így volt?


Így.


Volt a kezünkben több bizonyíték, mint a feltételezés?


Nem volt.

2022. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#14-nek:


Mikor ajnároztam én a keletet?


Linkeld már ide nekem!


Egyébként kommunista beállítottságú vagyok, a DK csak kompromisszum.

Remélem Thürmert te sem gondoltad komolyan.

2022. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

#14-nek:


És mi ez a korlátoltság a részedről?


A szélsőjobb és a szélsőbal miért lenne kapásból kelet-párti?

2022. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

“ Egyébként kommunista beállítottságú vagyok, a DK csak kompromisszum.

Remélem Thürmert te sem gondoltad komolyan.”



A DK tudtommal kapitalista ;)



1000x inkább vagyok szabad országban, mint komcsiban. Nézd meg mi mennek ott, ott a keresztények is pórázon vannak, csak a agymosó propaganda megy, szabad választás sincs

2022. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én hiszek az emberi elme gyarlóságában. Ezen hitemet teljesen megerősíti az, hogy a fideszre és elsőszámú partnerére, az ellenzékinek nevezett összefogásra tervez szavazni a szavazók (omg, szóismétlés) legalább háromnegyede.
2022. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
40%

#18-nak:


A szokásos félreértés, vagy tájékozatlanság.


Mik mennek "komcsiban"?


Mondj nekem légyszíves csak EGY olyan országot, amelyben kommunizmus van. De ne olyant amelyik csak annak nevezi magát, de köszönő-viszonyban sincs vele! Kommunista berendezkedés még soha sehol nem volt, és nincs.


A politikai palettán pedig számomra az egyetlen elfogadható baloldali párt a DK. Bár sok mindenben nem osztom a véleményüket, de őket találtam felvállalhatónak.

2022. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!