Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van, aki az oroszbarát...

Más is van, aki az oroszbarát retorika miatt nem szavaz idén a Fideszre?

Figyelt kérdés
Eddig mindig rájuk szavaztam, de csalódtam, fel nem tudom fogni, hogy miért teszik ezt. Egy háborút minden szinten el kell ítélni és nem mentegetni a támadókat.

2022. márc. 18. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
De nem teszed mert nem érted a háború okát, a baloldali propaganda meg kimosta az agyadat, gratulálok!
2022. márc. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%
De bambák vagytok, fideszes kommentelők. Minthogy győzködnétek, hogy ne álljon át, támadjátok a Kérdezőt. Gratulálok! 😀
2022. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
59%
De miben mutatkozik meg az oroszbarát retorika? Csak azért kérdezem, mert már feljebb leírtam, hogy az rtl klub meg a rasszista Zelenszkijről ad le egy sorozatot. Kérdem újra, hogy emiatt ki képes még egy ilyen ellenzékre szavazni, akik nyíltan rasszistákat támogatnak mint Zelenszkij?
2022. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
50%
Én már sokkal hamarabb elpártoltam tőlük. :)
2022. márc. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%

Amikor Orbán Viktor megkérdezik hogy:


Riporter: Ön agresszornak tarja Putyint?

OV: Hááát őő izé Magyarország elutasítja a háborút... Megvédjük a rezsicsökkentést, a baloldal biztos 10 éves gyerekeket küldenének a háborúba.


Kb ez a válasz rá... És sosem az, hogy kimondja Putyin nevét illetve hogy agresszor. Tehát ilyet sosem fog mondani 1 mondatban hogy:


"Igen! Agresszornak tartom Vlagyimir Putyint!"


Szándékosan kerüli mivel Orbán Putyinnak a csicskája. Valszeg olcsóbban kapjuk a gázt, cserébe Putyinnak van egy csicskája az EU-ban, ami örömmel megvétóz dolgokat az EU-ban csak azért, hogy 5 ft-ért olcsóbb legyen a gáz és bomlassza a közösséget.


Amikor Orbán ment az oroszokhoz "békemisszióra" azért volt 5 órás a tárgyalás meg azért ment el Putyin faképen hagyva OV-t mert valszeg olyat kért tőle, ami már Orbánnak is sok lett volna.

2022. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
17%
Te sosem szavaztál a Fideszre. Propagandista vagy
2022. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Detto.


Az elkeserito a kommentek ahogy szerencsetlen ukranokat szidjak es Putyin hatsojat nyaldossak

2022. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

17-es, az nem volt elkeserítő hogy az ukrán vezetés folyamatosan bosszantotta az ott élő magyar (és orosz) kisebbséget? Rendszeresen magyarellenes tüntetéseket folytattak, épületeket gyujtottak fel, magyarokat tiltottak ki, és hátrányos szankciókat hoztak, erősen csorbultak a jogaik, ez nem elkeserítő?!

Mert aki szerint ez rendjén van, az hazaáruló!

Az ott élő orosz kisebbséggel kb. ugyanezt csinálták!

Persze ehhez tájékozódni is kéne, nem csak ismételni a baloldali zagyva dumát!

2022. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hahó, egy RTL Klub fényében miben mutatkozik meg a közmédia oroszbarát retorikája?
2022. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!