Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Orbán megint nyer, elképzel...

Ha Orbán megint nyer, elképzelhető hogy marad velünk 2030-ig?

Figyelt kérdés
Ez már lassan tényleg egy korszak. Orbán korszak. Döbbenetes ez a pali. Nagy játékos az biztos.
2022. márc. 17. 23:11
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
69%

“Mi bajod Viktorral?”


A világra jött

2022. márc. 18. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
60%
Népünk segedelmével-, illetve "Határon innen, és túl" együttes erővel Viktorta maradni fog, ez 111,1%-ban tuti. Hiába mond látszatra sok ember ellent, hogy így xar, meg úgy: nekünk ez kell.
2022. márc. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez attól függ, hogy egy esetleges vereségtől az ellenzék megerősödik e, vagy szétesik. De az tény, hogy ennél jobban már nem tudnak összefogni. A mi hazánk biztos nem csatlakozik, max a kutyapárt, de a szavazói elég elenyészőek.


Nyilván attól is függ, a kormány fog e olyan hibát elkövetni, amitől lemorzsolódik a szavazóbázisa. És itt nem a korrupcióra vagy a botrányokra gondolok, mert az látható, hogy eddig nem nagyon morzsolta le őket, max feltüzelte az ellenzéket. Az az igazság, hogy itt se nem a kormánypárti, se nem az ellenzéki szavazóbázis dönt, hanem a bizonytalanok, vagy akik eddig még nem szavaztak. Gyakorlatilag `30ra felnő egy generáció, akinek alap dolog, hogy mióta él, OV a miniszterelnök. És ez a réteg inkább lázadó, mintsem lojális általában. (Nem vagyok politológus, ez szubjektív véleményem.)


Közben ha bejön megint valami világválság, vírus, háború, az is nagyon keresztbehúzhatja a dolgot. Egy "jobboldali öszödi beszéd" szintén. Szerintem ezt nagyon nehéz megjósolni. Orbánban (szintén csak az én véleményem) van még 8 évnyi kormányzás.


Az is lehet, hogy addigra sikerül egy olyan szövetséges pártot felépíteni, amely pl 2026-ban koalícióban fog kormányozni, 2030-ra pedig megmarad a koalíció, de ők lesznek nagyobb arányban és ők adják a miniszterelnököt. (Bár erre vajmi kevés esélyt látok)


Jók az ilyen kérdések, mert 2030ban érdekes lesz visszaolvasni. :)

2022. márc. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
41%
Amíg az ellenzék nem tud kiállítani egy épkézláb, komoly jelöltet Orbánnal szemben, addig marad a Fidesz. Komolyan mondom rendszerváltás óta, ilyen egy lökött, féleszü miniszterelnök jelöltet, aki ennyi hülyeséget beszélt volna, még nem láttam, mint MZP, ennél még Klárika is jobb lett volna, hiába Fletó nője.
2022. márc. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
47%
Igen, én is támogatom a kormányváltást, ezért szavazok a Mi Hazánkra! De amúgy szerintem is meglesz az a 2030 Orbánnak.
2022. márc. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

#24 Ennek, hogy ő lett a miniszterelnök így kellett lennie.


Ezer százalékig biztos vagyok abban, hogy MZP-nek az előválasztáskor sem volt több támogatója mint Dobrevnek. Ez hülyeség, azt sem tudtuk ki ő. Ebbe valaki belenyúlt fentről szerintem.

2022. márc. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#26

A magad nevében beszélj. Azzal, hogy egy betonfideszes Hódmezővásárhelyben kétszer tudott nyerni, országos ismeretséget szerzett, tehát nem volt ismeretlen.

2022. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
50%
Mi hazánk nem tud kornányt váltani, max csak épphogy bejutni a parlamentbe. Ugyanez a kutya párt. Ha kormányváltást akarsz, akkor az összefogásra szavazz összeszorított foggal is. 25-ös válaszolónak szólt.
2022. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Megfogalmaztad a legvalószínűbb forgatókönyvet.
2022. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
23%
Szavazzak az összefogásra? Na ne viccelj már. A Fidesz sz@r, az Összefogás viszont röhejes és magyargyűlölő. Egyedül a Mi Hazánk jöhet szóba. Ha nem jutnak be, legalább akkor is egyenes gerinccel szavaztam.
2022. márc. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!