Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szólják le sokan a...

Árokpart kérdése:

Miért szólják le sokan a tegnap a Kossuth téren tüntető diákokat és tanárokat?

Figyelt kérdés
Miért baj ha valaki érvényesíteni akarja az akaratát. 32 éve elvileg rendszerváltás volt, akkor mi ezzel a probléma nem értem.
2022. márc. 17. 14:45
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
20%
Atyaisten! Hova kerültem? Azt hiszem rossz ajtón nyitottam be.
2022. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
58%

Azért szólják le őket, mert így vannak kondícionálva.

Mindenkit leszólnak, akiről azt hiszik, hogy a csüngőhasú Orbánt meg a kondáját támadják.


Meg azért, mert ostoba bugrisok, akiknek már tanulni is büdös volt a tufa agyukkal. Ezek azok akik szerint csak az a munka, amihez olyan szerszámot kell használni aminek nyele van.

2022. márc. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
81%

Akkora sötétségben vagytok... Pofám leszakad.


Ezek az emberek a jövőt építik, az ő munkájuk közvetlenül hatással van a jövőnkre. Minél több pénzt fordítunk az oktatásra annál sikeresebb lesz az ország a jövőben.

A japánok megmutatták, hogy az oktatással újra lehet építeni egy országot.


Miért nem emelik a fizetésüket legalább annyira, mint az egészségügyét?

Íme:

A rengeteg külföldi gyárnak kétkezű munkásokra van szüksége, tehát az oktatást zülleszteni kell, mert az aktuális kormány nem kapja meg a megszokott 10%-át.


Ez a szomorú valóság: lassan munkásország leszünk egy robotizált világban, mások lóvéjáért...

2022. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
51%

21

nem te vagy rossz helyen, hanem az a néhány 2-3 pipás fidesztálib, aki leuralja az egész politika kategóriát.

2022. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább tüntetnék, mint dolgoznék. Megértem a tanarakat. Meg aztán a mai sok kretén gyerekkel nem lehet egyszerű. Mobilon lógnak egész nap a semmirevaló banda
2022. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
69%
Buta / éjsötét / tanulatlan / gyári munkára is alkalmatlan / életképtelen / nihilista emberek vannak csak tanárok tüntetése ellen.
2022. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
22-es Igen sajnos ez a helyzet. 21-es Jó helyen vagy csak az ember agyát teljesen fel tudják húzni az ilyen butaságokkal.A 21.században a hatékony tudás a tudás és a hatékony munka a munka.
2022. márc. 17. 15:01
 28/33 anonim ***** válasza:
25%
Kiszórni az összes lázító, engedetlenkedő tanárt az iskolákból, liberálfasiszták ne tanítsák a gyerekeinket. Ráférv egy nagy tisztogatás a közoktatásra.
2022. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
69%

"Ráférv egy nagy tisztogatás a közoktatásra."

Ilyen fizetések mellett tisztul az magától is rendesen: már régesrég egyre inkább csak azok tanítanak, akiknek tényleg a hobbijuk, az elhivatottságuk, hogy tanítsanak...

2022. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
28-as Milyen lázító és ilyen sincsen, hogy liberálfasiszta. Isten bizony mondom, hogy sokan nem normálisak vagy nem tudom honnan jöttek , éltek e már a rendszerváltáskor vagy megbolondultak egyszerűen nem tudom épp ésszel felfogni ezt a kommunikációt, szemléletet.
2022. márc. 17. 15:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!