Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaznál az ellenzékre,...

Miért szavaznál az ellenzékre, és miért hagynád hatalmon a fideszt?

Figyelt kérdés
Érvekkel, ha lehet.

2022. márc. 16. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Azért szavazok az ellenzékre, hogy a Fidesznek ne legyen kétharmada.

Amúgy DK-s vagyok, és ettől a Márki Zay Pétertől kiütést kapok.

2022. márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én még várok egy olyan ellenzékre ami tényleg életképes. Addig a kétfarkúakra szavazok. Semmi szükségem rá hogy kiürült államkasszával megkezdje a kormányzást egy dilettáns, széthúzó politikai maszlag, ahol az LMBTQ liberánsok jól megférnek a 4 éve még masírozó nácikkal. Komolyan, hány napig, óráig, percig tartana ez a nagy összeborulás? Egy esetleges győzelem után 2 hónapot se adnék nekik. Bár a Fidesz orosz barát politikájával sosem értettem egyet, arra ugyanúgy nincs szükség h NATO nyomásra belépjünk egy háborúba, mert az első atomot Budapestre küldené Putyin, az szinte biztos. Attól féleg még Orbán se tud kilavírozni ebből a patthelyzetből és még így is berángatnak a háborúba, de az ellenzék már sokszor nyilvánvalóvá tette, hogy ha rajtuk múlna, akkor Budapestet már most megtennék az oroszok elsődleges célpontjának.
2022. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
A fideszt hatalmon hagyni emberiség,a magyarság elleni bűntett.innentől fogva egyértelmű hogy miért kell leváltani és elszámoltatni őket.és akkor azt már meg sem említem hogy évek óta destabilizálják az uniót.
2022. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Patt helyzetben vagyok. Nem hagynám hatalmon a Fideszt, április 3 után, egy percig sem. De ezzel a "kommunistákat és a fasisztákat külön-külön támogatjuk" jelmondatú, fogyatékos, szedett-vedett ellenzékkel sem vagyok hajlandó egy percig sem azonosulni. Így a szavazatom a Kétfarkú kutyapárté.
2022. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

"-Miért szavaznál az ellenzékre, "


Semmiért. Mindenben rosszabbak



"-és miért hagynád hatalmon a fideszt?"


Mert mindenben jobbak. Jobban élünk, jobb a gazdaság, kevesebba rezsi, több a fizu, a családosok támogatva vannak, iskoláztatás olcsóbb, magyar ügyet szolgálnak, keresztények

2022. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Én leváltanám a jelenlegi kormányt, de nem ezekre, akik most alternatívák. Sajnos egy néhány kivételtől eltekintve az egész magyar politikai elitet elküldeném a francba.
2022. márc. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Azért szavazok a Fideszre, mert elégedett vagyok a teljesítményükkel... innentől kezdve az ellenzék eleve kilőve. Bár azt is hozzáteszem, hogy ha a Fidesz sokkal rosszabbul kormanyozna, a mai ellenzéki összefogásra akkor sem szavaznék.
2022. márc. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fidesz trollok vannak itt, nem fideszesek. Ugyanaz a regisztráció 5 fiók. Csak hergelnek.
2022. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyikre se fogok szavazni, az tuti.

A fidesz egy hazaáruló banda, összeloptak mindent, a kommunikációjuktól rosszul vagyok (ezt mondjuk úgy konzervatívként írom), a kádárizmus utódpártja. De leginkább a Fudan-ügy tett be nálam (bár ezelőtt se szavaztam rájuk), az egy ritka gusztustalan történet.

Az ellenzék inkompetens. Most lenne a legkönnyebb leváltani a fideszt, de képtelenek vállalható, kormányképes programot és szakmailag hozzáértő embereket, politikusokat odatenni.


Szóval vagy érvénytelen szavazat vagy Mi hazánk. Velük sem értek egyet nagyon sok mindenben, de ők úgysem jutnak kormányra, tehát nagy kárt nem okoz és legalább vegyék fel most mások a képviselői milliókat...

2022. márc. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!