Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyikre fogsz szavazni?

Melyikre fogsz szavazni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 16. 07:47
A kérdező szavazást indított:
Fidesz
Összefogás
Kutyapárt
Mi hazánk
55 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Dr Orbán Viktor Mihály Viktor Doktorra mindörökké ámen!
2022. márc. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
hol a dürmergyula, dürmergyulát akarom.
2022. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Egységben Magyarországért ellenzéki összefogásra


Ugyanis egészségügyi szakon kezdtem meg szeptemberben a tanulmányaimat és ismerőseim akik benne dolgoznak, illetve felsőbbévesek is rengeteget mesélnek róla, hogy mennyire romokban van az egészségügyi ellátórendszer színvonala.

Én pedig ha 3 év múlva végzem szeretnék egy stabil lábakon álló egészségügyben dolgozni ahol nyugodt szívvel tudhatom, hogy minden páciens szükségleteinek 100%-át megkapja és ezek mellé a bérünket is megemelik olyan szintre, hogy ha egy 24 órás műszak után hazamegyek egyből a saját regenerálódásomra tölthessem az időt, ne pedig másodállást kelljen vállalni.


Jelenleg az ellenzék megígérte, hogy ezen javít, szuper egészségügyi programuk van, én hiszek bennük. A Fidesz is ígért fűt-fát, de láttuk, hogy semmi nem valósult meg. Persze most választások előtt dobálják a támogatásokat, dehát ezeket nem csak ilyenkor kellene dobálni. Ráadásul hova tűntek az erőforrásaink? Fizetésünkön nem látjuk, az egészségügy romokban, oktatás szintén romokban, vidéken félévente kell futóművet javíttatni az elhanyagolt állapotban lévő utak miatt.

De akkor mégis hol a fejlődés? Mire költötték a négyéves erőforrásokat? Illetve hát beszélhetnénk tizenkét évesről is...


Nekem ebből több nem kell.

2022. márc. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Viktorra, nincs jobb tőle!
2022. márc. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!