Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kis pártok közûl melyikre...

A kis pártok közûl melyikre szavaznál és miért?

Figyelt kérdés

2022. márc. 1. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Magyar Kétfarkú Kutya Párt
Megoldás Mozgalom
Normális Élet Pártja
IMA A Mi Pártunk
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
LMP
2022. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
MSZP
2022. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LA75 párt
2022. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Isti22 ***** válasza:
100%

Szia!


A négyből csak az MKKP-nek van többéves, tényleges közéleti tevékenysége. Ha a többi esetleg itt lesz négy év múlva is és közben fontos társadalmi megmozdulásaik voltak, akkor majd újragondolom :)

2022. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az IMA – A MI PÁRTUNK-ra, mint pártra, nem lehet szavazni, mert nem lesznek az országos pártlistán.

A 106-ból 5 egyéni választókerületben lehet majd a párt által jelölt egyéni jelöltre szavazni az egyéni listán. Ez igen szűkös lehetőség ahhoz, hogy itt kínáld, mint kis párt választási lehetőséget.

(Igaz, hogy beadtak pártlistát, csak nem tudom, hogyan gondolták az elfogadását? Összesen 20 egyéni jelöltjük volt – csak töredékük gyűjtötte össze az induláshoz szükséges ajánlást –; az országos lista állításhoz legalább 71, érvényes ajánlást összegyűjtő, nyilvántartásba vett egyéni jelölt kell. A 20 is nagyon kevés lenne ehhez. Jelenleg még nem jogerős a nyilvántartásba vétel elutasítása, mert 26-án 16 óráig lehetett pártlistát benyújtani, 27-én bírálták el, és a jogerőre emelkedésig 3 napot nyitva kell hagyni, jogorvoslathoz. Szinte órákon belül jogerős lesz az elutasítás. Több jelöltjük nem lesz, mert azokat legkésőbb 25-én 16 óráig lehetett bejelenteni.)

2022. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egységben Magyarorszagért
2022. márc. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Arról még nem halottam, összefogás fidesz-kdnp mi hazánk ezek vannak még.
2022. márc. 1. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

» Arról még nem halottam, összefogás fidesz-kdnp mi hazánk ezek vannak még.

Az ellenzéki összefogás neve: "Egységben Magyarországért!"; jelszavuk: "Magyarország mindannyiunké!"

2022. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!