Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk most kézzel-lábbal...

A Mi Hazánk most kézzel-lábbal kapálózik, (kb. még a hajléktalanokat is megszólítják) csakhogy elérjék az 5%-ot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 15. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Meglesz nekik az 5%
Nem lesz meg nekik az 5%
48 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg lesz nekik, de MKKP-nek nem.
2022. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
41%
Nézd meg Toroczkai és mzp youtube csatornájának nézettségét és vond le a konklúziót,szia🖐️
2022. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%

Kizárt, nincs annyi szélsőséges nézetű ember, és ez mindig bebizonyosodik.

A Kutyapártnak amúgy szerintem viszont meglesz.

2022. márc. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 D-Mano ***** válasza:
45%

Ez a Jobbik néppártosodása előtti eredmény. Azóta a Jobbik összeállt Gyurcsányékkal. Kiindulópontnak jó lesz ez az adat a Mi Hazánk várható eredményéhez.


[link]

2022. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
2# a YouTube nem korhatáros, de az országgyűlési választások igen. Szerencsére.
2022. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

#3

Ha nagyon be kellene sorolom magam valahová, akkor radikális szélsőjobbos vagyok. Mégis úgy fog csattanni a szavazatom az összefogásra, hogy még Viktor füle is bele zendül. A mi hazánk amúgy se nagyon szimpatikus. Kissebb pártok között láttam már szimpatikus megnyilvánulásokat, mint pl a halál büntetés visszaállítása. De bármi is legyen élhető országot akarok. Ehhez az kell, hogy Orbán menjen. Ha kellene Soros és egy migráns gyermekére, aki brüsszelben keresztelkedett meg és Gyúrcsány a keresztapja, na még erre a fiktív lényre is leszavaznék, ha az kellene hozzá, hogy Orbán elmenjen a nyavajába.

2022. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 D-Mano ***** válasza:
36%

2,

Márki-Zay és Dúró Dóra facebook oldalát is össze lehet hasonlítani. 😉

2022. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
8%
D-Mano! Nem fog a Mi Hazánkra annyi ember szavazni. Azért maradtak jobbikosok is, illetve sokan fideszesek lettek. 20 százalékot nem fognak szerezni. Amúgy, aki valóban leakarja váltani a Fideszt, az az Összefogásra fog szavazni.
2022. márc. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#2

Nem nézek butaságokat.😅 De amúgy szevasz!🖐️

2022. márc. 16. 01:22
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
mért kapaszkodnának kézzel lábbal? van nekik 1 elég erős szavazótáboruk!
2022. márc. 16. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!