Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb moss tamogatni...

Nem lenne jobb moss tamogatni ukrajnat adni fegyvereket, minthogy megvarni Oroszo. mikor megy be NATO orszagba es komolyabb haboru lesz?

Figyelt kérdés
Jobb lenne most kiallni ukrajna mellett, Orosz hadsereget leszivni hogy kb. semmi ne legyen, minthogy hagyni Oroszo-t baromkodni majd tuzet nyit valamelyik kelet eu-s orszagra pl Lengyelo. es akkor mehet mindenki a NATO-ban harcolni meg az is akinek koze sincs ehhez.
2022. márc. 14. 14:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értem most már ezt a helyzetet.Már egy hete az van mondva, hogy Ukrajna nyerésre áll.Már egy hete az van mondva, hogy az oroszoknak nincs katonája,fegyvere, pénze.Így hogy tudna a fél világ ellen hadakozni?

Vagy nem is igaz amit az oroszokról írnak és az ukránokra lenne igaz mindez?Már nem tudom követni.

2022. márc. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól értem: Mindegy ki harcol csak ne neked kelljen.Árpád apánk forogna a sírjában,jó is hogy nem élte meg ezeket az időket amikor hozzád hasonló anyámasszonykatonáják lakják az általa folyamatos harcokkal megszerzett anyaföldet akiknek még szavazati joguk is van.
2022. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2


Ha te ennyire akarsz haboruzni menjel akkor csak mit dumalsz itt, oroszok ukranok varnak onkenteseket pont rad varnak.

2022. márc. 14. 14:30
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
#3 Pont azért nem szabad beleavatkozni, mert az egyet jelent a világháborúval és az atomháborúval.Azt kéne belátni, pont hogy akkor lenne ennek leghamarabb vége, ha nem küldenének több fegyvert.
2022. márc. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
3) neked hiába is írnám hogy menj, inkább elfutnál az ellenkező irányba.Miattad jó is lenne ha jönnének az oroszok,legalább megtanulnád milyen is az élet.
2022. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

5


Na menjel haboruba, kharkivben varnak teged ne itt baromkodj.

2022. márc. 14. 14:36
 7/24 anonim ***** válasza:
32%
6) mindegy ki csak ne neked kelljen bármit is csinálni,pont ezt írtam.
2022. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

7


Ezt a te fajtad amugy miert csinalja?


Feltettem egy full nem rolam szolo kerdest, full ne mrolam szolo leirassal, erre jottok ti es elkezditek hogy mekkora egy luzer vagyok - igy a semmibol.


???? Ettol elelvezel vagy mi?

2022. márc. 14. 14:42
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
8) mivel te írtad ki a kérdést, neked jutott eszembe ezért nyilván.Ha én írtam volna ki akkor én lennék lúzer, persze ilyen sosem jutna az eszembe.Ehhez az agyrémhez speciális személy kellett aki te vagy.
2022. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem vagy normalis ember... szorakozz magaddal, nem irok a te hulyesegeidre csak ido pazarlas, auto leszavazas fog menni mostantol
2022. márc. 14. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!