Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz es szavazói 2010...

A Fidesz es szavazói 2010 előtt még orosz és Putyin-ellenesek voltak. Most azt látom hogy egyeseknél orosz imádat van, lassan ott tartunk hogy 1956ban az oroszok voltak a jók. Mi történt azóta?

Figyelt kérdés
Mi ez pálfordulás?

2022. márc. 12. 18:39
A kérdező szavazást indított:
Putyin zsarolja Orbánt így kénytelen behódolni
Mindig szerettem az oroszokat
Amikor Orbán utálta Putyint akkor én is, azóta jóban lettek és megszerettem
Putyin egy aljas diktátor
7 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam Orosz ellenes, most is a vezetést hibáztatom a háborúért nem általánosságban az oroszokat.
2022. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
57%
A fidesz tábor sípszóra fordul amerre a vezérürü mondja. Egyszerre váltanak identitást, ellenséget, még zoknit is.
2022. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is a háborúval van a bajom bárki kezdeményezi.
2022. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

A kérdés hamis általánosításokat tartalmaz, ezért értelmetlen.


De a nyugaton egyre inkább előretörő cenzúra, wokeizmus, cancel culture, kulturális marxizmus stb egyre több embert ábrándít ki, az tény.

2022. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1es.


Orbán politikája Putyin felé 12 év alatt megválzozott. Teljesen.


Itt a háború és azok vannak Ukrajna ellen és Putyin mellett, akik még 10 éve szidták Putyint


Érdemes visszaböngészni a neten.

2022. márc. 12. 18:42
 6/21 A kérdező kommentje:

4es.


Nyugat a rossz mar megint?


Az oroszoknal viragzo demokracis van xdd


Ja nem. Epp most vittek birosagra aki Putyin ellen tuntetett es megrangattak, egy not megvertek. De a szemet nyugat. Ja nem.


Cenzura meg Putyinnal van.

2022. márc. 12. 18:45
 7/21 A kérdező kommentje:

Nezd meg Orban 2008ban hogy nyilatkozik Putyinrol.


Erdekes lesz :)

2022. márc. 12. 18:46
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván Viktor gazdasági érdekből próbált jó viszonyba lenni az Oroszokkal, nincs is ezzel baj, azt nem sejtette senki hogy az Oroszok ezt fogják csinálni, legalább is én biztos nem.
2022. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Nincs itt semmi pálfordulás, sose voltam fideszes. Utálom őket. A szovjetek meg az édestestvéreink.
2022. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%

"A fidesz tábor sípszóra fordul amerre a vezérürü mondja. Egyszerre váltanak identitást, ellenséget, még zoknit is."


Az lehet, de az oroszokat nem a fideszesek szeretik, hanem mi magyarok. A fideszesek közt meg nincs magyar.

2022. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!