Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A telex, index, portfólió...

Tisztelt Miszter Miniszter kérdése:

A telex, index, portfólió libsi propaganda?

Figyelt kérdés
2022. márc. 12. 15:59
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

#19 de nem szarja le a kormányoldal, múlt hónapban csak a közpénzből fizetett megafon 3 pert indított a telex ellen, amiből mindet el is veszített [link]


És akkor még ott van a többi kormányhoz kapcsolódó gittegylet, amiknek van sok pénzük perelni, hiszen mi fizetjük, így perelnek is mindenért, csak hát ugye nem sikerül a per... Ellenben az ellenzékieknek a perelgetésre ritkán jut pénz, hiszen ők gazdálkodhatnak korlátlanul a mi, és az EU pénzéből.


Ha pedig fáj, hogy komcsinak hívlak, ne legyél komcsi(fideszes). Ilyen egyszerű.

2022. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
* ...hiszen ők NEM gazdálkodhatnak korlátlanul...
2022. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

#21. Csak tudod az a nem mindegy, hogy a ballib médiatermékek által indított perek aránya picit magasabb, mint a kormánypárti sajtótermékek által indítottaké. Ez korábban kb. 9:1 volt, mára jócskán lentebb ment...mondjuk sanszos, hogy ez kormányoldalról messze nem azt jelenti, hogy ténylegesen az igazukért harcolnak, egyszerűen az ellenfél kapacitásainak lekötése is állhat a háttérben. Ez az egyik. A másik pl. az, hogy én egy rakás olyan helyreigazításra emlékszem a régi indexes korszakból, amikor néhány órával/nappal (nyilván külső nyomásra) kikerült apróbetűvel az is, hogy "korábban valótlant állítottunk, ennek az ellenkezője igaz"...az ilyenekből per nyilván nem lett, fordított esetben viszont egy több anyagi forrással bíró kormánymédia esetében simán lehet, hogy megéri kinnhagyni az ellenérdekelt fél jelzése ellenére is a fals információt, majd elveszíteni a pert, hiszen utóbb már úgysem érdekel senkit, hogy hogy volt pontosan, a fals infó gond nélkül kinnmaradt akár hosszú hónapokig is. Itt viszont most nem ezen volt a vita, hanem, hogy ki tol propagandát. A válasz az, hogy mindketten, és ennek nem mutatója az indított és nyert sajtóperek aránya. Ami viszont továbbra is gáz, az az, hogy a NER-média nem kívánja függetlenség látszatát kelteni, a ballib termékeknek viszont igen nagy bűnük, hogy ők viszont igen...holott egyszerűen csak a saját megrendelőik érdekeit tolják, aki varázslatos módon nem a magyar kormány. Ettől még sem igazuk nem lesz, sem jók, sem függetlenek, sem objektívek nem lesznek. Az pedig csak személyes meggyőződésem, hogy igen sokat tettek az eddigi Fidesz-kétharmadokért.


A komcsizásod pedig inkább nevetséges. Azért ne a hozzád hasonló, nyugatifosról meg Vágó Pista zárt FB-csoportjából tájékozódó munkásőrnyugdíjasok komcsizzanak már Angyalföldről, akik ha tehetnék, a mai napig Kádárra, de legalábbis az MSZMP-re szavaznának, mert ez világ szánalma. Tudod, a komcsik komcsiznak...na, az rólatok szól. :)

2022. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
66%

#21 ja, nem mindegy, ahogy írtam már, a fidesznek korlátlan pénz és kapacitás áll rendelkezésére a perelgetéshez, hiszen ott a közpénz, nem is véletlen, hogy azok indítják a legtöbb pert, lásd a közpénzből fizetett megafon esetében is.


Az általatok, komcsik által "ballib"-nek nevezett média, bizony független, mert ha nem az lenne, akkor láthatóan nem írna bizonyos területeken történő dolgokról, de bizony ír, az általatok "ballib"-nek nevezett területen történt visszásságokról.


Nevethetsz rajta, hogy komcsinak hívom a komcsikat, de azok, akik olyan KISZ titkár által vezetett pártot imádnak, aminek tagsága szinte egytől egyig MSZMP, és KISZ magas funkcionáriusokból ál (nem sima tagokból), és a tevékenységük, módszereik, szólamaik is a rákosi-kádári időket idézi, és azokkal barátkoznak mint az említettek is barátkoztak (szovjetúnió), azok bizony komcsik. Nem beszélve arról, hogy az egyfogú munkásőr, pártcsinovnyik nyuggerek jelentik a fő bázisát is, nem véletlenül.


A fidszre ma már csak komcsik, teljesen hülyék, vagy a húsosfazék körüli magasan lévő emberek szavaznak, hiszen bemutatták 2010 óta milyenek is valójában

2022. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#23-as "elvtárs"-nak ment az előző
2022. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

#24. "bizony független, mert ha nem az lenne, akkor láthatóan nem írna bizonyos területeken történő dolgokról"


Hát nem, ez nem így működik. Egyrészt tök világos, hogy nekik az van kiadva, hogy írjanak a saját oldaluk mocskairól is, hogy ezzel tartsák fenn a függetlenség látszatát (amúgy ezt veszi át egyre ügyesebben a mai index is), másrészt ez amúgy is hasznos nekik, hiszen ők határozhatják meg a narratívát (a lelkes olvasóik szájába tudják rágni, hogy mit kell gondolniuk és hogy kell elegánsan lesöpörni a saját oldal szennyesét, nem figyelve a pesti srácok cikkeire), harmadrészt, pedig de, olykor bizony vannak olyan témakörök is, amiről nem hajlandóak írni. Egy példa:

[link]


Most hirtelen nem is tudtam olyan keresőszóval guglizni, hogy legalább egy 444, hvg, vagy 24.hu találat is legyen benne. Ugye nem kedjük el játszani a hülyét és mind pontosan tudjuk, hogy mi lenne a helyzet, ha Dobrev helyett fideszes politikus üzlettársáról lett volna szó? És ráadásul ezt is csak egy véletlen folytán találtam most meg és tudtam legalább egy példát hozni, mert szerintem épp annyi origót olvasok, mint te, azaz semennyit, így vélhetően sok más cikkről le is maradok, amiről csak ott értesülhetnék, nyilván ez még tovább torzítja a valóságot és még tovább erősíti a ballib sajtó narratíváját...hát ennyit erről.


Amúgy cuki, amikor elkezditek szidni a Fidesz szavazóit, meg komcsi módra nyomjátok a komcsizást. Ezt két dolgot jelenthet: vagy tényleg ekkora valóságtagadók vagytok és nem veszitek észre, hogy szembementek az autópályát, vagy pedig magatok sem hisztek kedvenceitek győzelmében.


"A fidszre ma már csak komcsik, teljesen hülyék, vagy a húsosfazék körüli magasan lévő emberek szavaznak"


Egyébként meg tényszerűen nem igaz, bármelyik korosztályban és bármilyen iskolai végzettség szerinti bontásban a Fidesz a legnépszerűbb párt, orvosprofesszorok, egyetemi tanárok és MTA-tagok is gyarapítják a szavazótáborukat...csak ismételni tudom magam: 200%-kal megy a valóságtagadás az ellenzéki térfélen.

2022. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
90%

#26 pedig rohadt egyszerű volt, csak a keresztnevére kellett rákeresni ami azért elég ritka: [link]


Persze nyilván ami nekem egyszerűen az van akinek nem annyira egyszerű...


Komcsi módra nyomatni a komcsizást azt hogy kell? Úgy mint a fideszesek? Komcsi múlttal, és jelennel? Vagy nem kell hozzá hatósági árszabás, államosítás, állami hurrá propaganda és dezinformáció, sem a szovjetúniónak való lefekvés?


Ismételgheted magad akárhányszor, ahogy az elvtársaid is teszik, de de attól még a valóság tagadás, és a kommunizmus úgysem fog működni, csak ideig óráig.

2022. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

#27. Oké, megmutatod nekem, hogy melyik cikk címe vagy leadje tartalmaz legalább egy nyamvadt utalást Dobrev üzleti kapcsolataira? Mondjuk 2019.03.04-nek még a közelében sem látok találatot...ami meg van, az mélyen hallgat erről, vagy megpróbálja a magyar kormánnyel összefüggésbe hozni. Itt szeretném hangsúlyozni, hogy természetesen NINCS libtard propaganda, kösz, hogy alátámasztottad, amit eddig is írtam! :D


"Komcsi módra nyomatni a komcsizást azt hogy kell?"


Nagyon egyszerű. Élteted a kommunista utódpárt (MSZ/M/P) szellemi (és vagyoni) örököseit, közben meg azokat szidod és komcsizod, akiket épp a kedvenceid és azok elvbarátai hallgattak le, félemlítettek meg, csuktak le stb. Nem gyanús, hogy senkit nem versz át ezzel? 2010-ben végre tényleg volt egy rendszerváltás és sikerült a kedvenceidet elzavarni, és itt kampányoltok b+ tizenévig, hogy még mindig a Feriék tömbjét kellene visszaemelni a hatalomba, hátha nem emlékszik már senki a régi, szoci időkre...tényleg nem gyanús, hogy ez már nem fog működni? B+ MZP együtt énekli a lieblingjeiddel az internacionálét, menjetek már a fenébe, ezzel akartok kormányt váltani? :))

[link]


És aszongya' a Fidesz a komcsi, kell röhögni. :)))

2022. márc. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

#28 komcsikám, neked, aki az MSZMP szellemi, és vagyoni örököseit élteted, már sokszor elmondtam, hogy nekem nincsenek kedvenceim, hiszen én nem egy olyan ostoba, önálló véleményre képtelen ember vagyok mint te, így nekem nem kell csorda.


A fideszt MSZMP, és KISZ funkcionáriusok ( nem sima tagok) alkotják, akik közt állambiztonsági ügynökök is szép számmal akadnak, családjuk pedig a rablóprivatizációnál, pártközeliként gazdagott állami tulajdonnal, pl orbán győző is.

Ez még hagyján, de:

-a fideszbe még MSZMP kormánytagot is felvettek

-kommunista módszerekkel einstandoltak magánvagyonokat (pl MNYP vagyon)

-kommunista módszerrel államilag szabnak meg árakat (rezsicsöki, farhát, üzemanyag árak)

-sötét ügyletekkel a háttérben, egy személyben dönt orbán ország évtizedekre való eladósításáról, ami után putyin elmondta neki hogy el kell fogadnia különben teregetni fog

-kommunista típusú pártpropaganda birodalom


De ami a legjobban megerősíti a fidesz komcsi mivoltát:

Az ügynökakták nyilvánosságát 23 alkalommal szavazták le, aminek csak az lehet az oka, hogy a fidesz tagok is sokszor szerepeltek bennük, mint ügynökök.

Mielőtt elkezdenéd a mantrát hogy "a zeszdéesz mindent eltűntetett ami számított belőlük", már előre azt mondom erre, hogy: akkor mi a gond? Ha úgyis minden el van tüntetve belőlük, akkor elmehet történelmi érdekességnek.


A fidesz komcsi, te is az vagy, ez nem vitás.

2022. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%

#29. Már el sem kell olvasnom, amit ismételgetsz, kedves együgyű munkásőrnyugger barátom. :) Talán a 444-találatokra, vagy az internacionáléra reagálj valamit, ha tudsz, különben meg coki.


"Mielőtt elkezdenéd a mantrát hogy "a zeszdéesz mindent eltűntetett ami számított belőlük""


Hahahaha, emlékszem, hogy egyszer már vitatkoztunk erről, és abban a vitában akkor jött részedről a nagy kuss, amikor ezzel leérveltelek...látom, most már úgy gondolod, hogy inkább előremenekülsz és gyorsan lesöpröd az asztalról, hát jelzem, hogy nem fog menni. :) Tudod, tényleg jó poén úgy követelni egyre hangosabban az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát, ha a te kedvenceidet/gazdáidat/bánomisénmilyeidet már nem érintheti hátrányosan. :D


Legalább ezt olvasd el a témában, mielőtt tovább mantrázod a hülyeségeidet:

[link]

2022. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!