Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha mi provokálnánk Putyint és...

Ha mi provokálnánk Putyint és megtámadná hazánkat, az a fideszes mit mondana aki most Ukrajna ellen van es Putyin mellett áll?

Figyelt kérdés

Azok akik Ukrajnát hibáztatják mit szólnának ha ne adj Isten minket érne támadas?


Akkor is azt mondanák hogy Putyinnak igaza van?


A nyelvtörvény nem volt helyes, DE A HÁBORÚ A GYILKOSSÁG ROSSZ VÁLASZ!!!!!



2022. márc. 11. 22:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%

9: ez az elmúltnyócévezés nagypolitikai változata? Elmúlt negyven év, de az azóta elmúlt 30 nem volt elég?

Majd 2100-ban is azon siránkozunk, hogy “mernegyvenévkommunizmus”?


Bár a trianonozásos siránkozások mellett nem is olyan irreális elképzelés.

2022. márc. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
69%

"7. És miért kell ott kuncsorogni munkáért? Azért, mert az oroszok 89-ig felvirágoztatták az országot? Ja, nem, nyomort vittek mindenhova, ahova betették a lábukat."


89 ig itt akkora nyomor volt hogy 20 évesen tudtál házat építtetni magadnak. Most ez meg kölcsönből sem megy

2022. márc. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
12 pontosan. És ha hitel kellett, olyan konstrukció volt forint alapon, hogy a szüleim közvetlen az ezredforduló előtt még kemény 200 forintokat fizettek, Ami felvételkor még megterhelő volt, de 98-ban már inkább csak vicces.
2022. márc. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

12.


Kb jah, bár ha a kcovidos hábi nélküli időt nézzük, még a saját autó is kezdett lehetetlen lenni 5-600-ért friss vizsgás autó? Max vizsga nélküli vizsgára alkalmatlan 4 kerekű kerti díszt kaptál/kapsz ami közútra veszélyes/alkalmatlan....


Az új friss autó meg a totál lehetetlen kategória volt előtte is.

2022. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Username666 ***** válasza:
83%
A mostani Ukrán miniszterelnök, Zelensky a nyugat felé húz és nem ő találta ki a nyelvtörvényt sem hanem az előtte lévő orosz-párti. Zelensky a fronton van, megszólalt magyarul és ténylegesen jót akar a népének és nem felettük bíráskodni.
2022. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Ki az a Zelensky?
2022. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%

> Zelensky a fronton van, [...] ténylegesen jót akar a népének

Legfeljebb úgy lesz a fronton mint anno Hitler. Addig pofázik és küldi a halálba az embereit a bunker melegéből, míg már elér hozzá a front(vonal).

Ami a jót akarást illeti, biztos jót akar a zsidóknak, de ez nem tudom hogy segít az ukrán civileknek.

2022. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Username666 ***** válasza:
45%

> Biztos jót akar a zsidóknak, de ez nem tudom, hogy segít...


Ez itt mi akar lenni? Hogy jön szóba a vallás? Én értem, hogy átmosták az agyadat valamivel, de ne itt terjesszed a szopszihopata elméleteidet ha lehet.


Mellesleg történelmet is tanulhattál volna, mert Hitler nem hitette el a népével, hogy a fronton van mivel már túlságosan átmosta az emberek elméjét, így ezzel nem kellett foglalkoznia.


Hitler és az Izraelita vallású embereket valószínüleg azért hoztad szóba, mivel egy neonáci vagy. Sajnálom ha esetleg megbántottalak, javíts ki ha nem így van.

2022. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
9%

> Hitler nem hitette el a népével, hogy a fronton van

Szövegértés...


> Izraelita vallású embereket valószínüleg azért hoztad szóba...

Zelenszkij zsidó. Ez nem konteó, nem én állítom, hanem ő maga. Már a tények kijelentéséért is neonáci vagyok? Érdekes egy világban élünk.

2022. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Username666 ***** válasza:

#19 Azért Hitlert párhuzamba hozni Zelensky-vel...


Azért következtettem a nácizmusra, mivel semmi értelme a zsidóságot okolni.

Megemlíteném, hogy amit oda írtál (,,Biztos jót akar a zsidóknak") nem tudom mire vélni. A kérdés nem arról szól, hogy a zsidók-e minden baj okozói. Ez már egy elég régen lejárt lemez, túl kéne tenned magadat ezen és még jó pár embernek.

2022. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!