Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem érdemi politizálás folyik az uszító politizálás helyett?

Figyelt kérdés
Sehol sincs nemzeti egység, összetartozás, összetartás, közös munka, csak uszítás mindenfelé.

2022. márc. 11. 21:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%

7-es: A baloldal is lehet, hogy ezt csinálná, passz, sosem fog kiderülni. Mármint igen, most is ezt csinálják, de jelenleg egyértelműen bele vannak kényszerítve, mit csináljanak, ha minden médián összevágott videókat látnak magukról? Első körben meg kell védeni magukat, ami csak a másik hazuggá nyilvánítása mellett lehetséges, aztán lehetőség szerint átmenni támadásba is.


Mondom, lehet, hogy ők is ezt csinálnák maguktól, de ez egyelőre nem derült ki, mert ez jelenleg egyértelműen kikényszerjtett szitu.

2022. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

8 igen azért is lesz jelölti vita az m1-en.


Ja nem lesz.

2022. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%

8-as: Persze, mindig válaszol valamit, nem marad csöndben. :D Ha arról kérdezik, miért a legutolsó Magyarország 198 ország közül a lakosságarányos halálozással, akkor elkezdi sorolni az átoltottsgot. Ha azt kérdezi valaki, mit kezd az egészségügy elgyengülésével, azt mondja, hogy kikéri magának és az összes orvos nevében is a sértegetést, és erejüket megfeszítve dolgoznak.

És lehetne sorolni. Soha egy tényszerű kérdésre nem d tényszerű választ, de ha egyetlen egy darabot is tudsz mutatni, szólj.

2022. márc. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
Jól látod, Kérdező, ezt hiányolom én is. Talán azért van ez, mert erre full vevő a magyar társadalom, ez az egyik gyenge pontja, amit ki is használ Viktorta és csapata, meg tudja, hogy a népet mivel-hogyan lehet bekajáltatni ezekkel a szövegekkel.
2022. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

#13 Örülök, hogy azt már beláttad hazugság volt az eredeti állítás, hogy nem válaszol soha a kérdésekre.

Most jönne a következő ha az újabb hazugságodról is elismernéd, hogy az sem igaz.

Ehhez nem kellene mást tenned - neked és nem nekem - mint megnézned azt a röpke 3 órás sajtótájékoztatót amit idén év elején tartott a miniszterelnök.

Aztán jöhetne a többi hasonló is, de nincs kétségem, hogy ezt az egyet sem vagy hajlandó megnézni.

2022. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Ez Orbán érdeke, akkor ez van és pont. Stop együttműködés?
2022. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
20%

Oké, ha neked nem volt egyértelmű, hogy "Orbán amúgy konkrétan 12 éve nem válaszolt egyetlen ilyen kérdésre sem sajnos" esetén az ilyen a kiírt kérdésben feltett érdemi kérdésre vonatkozik, azzal nem tudok mit kezdeni. Meg ahogy azzal sem, hogy ha valaki megkérdezi, hogy milyen színű az ég, és a másik azt válaszolja, hogy 45, az nem érdemi válasz, de ha ez ennyire komplex, akkor beismerem, hogy nem volt nyelvileg teljesen korrekt az állítás (nem hazugság volt, csak nem volt kifejtve), tehát: Orbán soha nem ad érdemi választ érdemi kérdésre. Az sem érdemi kérdés, ha egy betanult riprter a Kossuthban megkérdezi tőle, hogy "Ugye tényleg nálunk a legjobb a covid helyzet?" És err ő azt feleli, hogy "Igen".


Valós, érdemi, igazi kérdésre valós, érdemi, igaz válasz. Ha egyetlen ilyet mutatsz nekem az évértékelőn (ha arra gondolsz, passz, azt láttam, 20 perc poénkodás után kinyomtam), akkor tudunk erről vitázni, most is csak a megfogalmazásba tudtál belekötni, nem hoztál érdemi érvet.

2022. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17 Mondtam, hogy tudom, nem fogod megnézni a sajtótájékoztatóját. Értem, hogy a tények meg a valóság zavarnának az elképzeléseidben.

Nem baj, ettől még hülyeség marad amiket leírsz.

2022. márc. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Oké, mutass egyetlen részetet, még mindig nem láttam példát. Megpróbálkoztam vele anno, és pont azért nyomtam ki, mert egyetlen országot érintő témáról nem volt szó, csak humorizált és röhögcsélt végig. De ígérem, hogy ha megmondod, hol reagált érdemben érdemi kérdésre, megkeresem, és megnézem, órákat nem fogok várni a semmire.

12 év nem találkoztam ilyen esettel, úgyhogy nagyon nehéz elhinnem, dem ondom, meggyőzhető vagyok, mutass bizonyítékot. Mert azzal még mindig nem szolgáltál, csak személyeskedsz.

Nem mondom, hogy a te hibád, 12 éve ez megy, így vagyunk szocializálva. Ahogy a kérdésben is van, nincs érdemi politika, de még kisemberek közt sincs érdemi vita.

2022. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Volt egy bizonyos mondás: Kenyeret és cirkuszt.

Na, hát így jár a második része is.

2022. márc. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!