Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem érdemi politizálás folyik az uszító politizálás helyett?

Figyelt kérdés
Sehol sincs nemzeti egység, összetartozás, összetartás, közös munka, csak uszítás mindenfelé.

2022. márc. 11. 21:46
1 2
 1/20 tobas ***** válasza:
96%
Könnyebb gyűlölni, mint érvelni.
2022. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Azért mert akkor kiderülne hogy az ott lévő emberek valójában nem értenek semmihez és nem jók semmire. 🙂

Viszont amíg ők kiabálják a leghangosabban h Gyurcsány/Orbán takarodj, addig mindketten fényesen elvannak.

2022. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Primitív pszichológiai szemfényvesztés. Valakinek a közös gyűlölete ösztönösen intenzívebb köteléket hoz létre, mint valakinek a közös szeretete.
2022. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Én sem értem. Sosem látok tényeken alapuló vitát. Orbán amúgy konkrétan 12 éve nem válaszolt egyetlen ilyen kérdésre sem sajnos, így nehéz is (nem vagyok baloldali, kb pártatlan vagyok). De sajnos tényleg mindenhol uszítások mennek, ami jelen pillanatban nyilván a kormány sara, mivel ők diktálják a tempót.
2022. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyszerűbb egyben tartani a birkákat ha gyűlölik a másikat
2022. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Máshogy nem lehet diktatúrát kiépíteni.
2022. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nade a baloldal is ezt csinálja most, nemcsak a fidesz.
2022. márc. 11. 22:00
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

#4 Pont te mutatod meg, hogy mennyire értelmetlen a normális politizálás, mikor ilyen hülye hazugságokat írsz le.

Orbán folyamatosan válaszol a kérdésekre a parlamentben is és sajtótájékoztatókon is.

Te megragadtál annál a néhány Jakab faparaszt féle "kérdésnél" meg a hozzá hasonlóknál, amiket az orrod elé tesz a médiád, mert a valóság soha nem is érdekelt.

Amúgy mikor is volt Budapestinfó ahol Karácsony válaszolt volna bármilyen kérdésre? Ja, hogy nem is volt? Mi lenne ha a saját kedvenceidnél kezdenéd és azon igyekeznél, hogy ők válaszoljanak először és csak utána kötözködnél másokkal, akiknek a véleménye amúgy sem érdekel?

2022. márc. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%
Mindenhol minden párt ezt csinálja, mert ez a hatékonyabb. Mint mondtam, primitív, pszichológiai trükk. A tudattalan ösztönösen ráharap, szerencsés esetben meg az agy tudatosabb részei ezt az ösztönös lökést felülbírálják. Mindenféle kampány agymosáson alapul, olyan rövid, könnyen memorizálható jelmondatokat használnak, amit könnyű megjegyezni és bizonyos hangulatot kicsikarni. Én ezért nem engednék semmilyen kampányolást plakátokkal és egyebekkel. Megadott karakterszámban fejtsék ki a programjukat egy-egy dokumentumban minden pártnál, aztán egy bizottság átnyálazza, hogy nincs-e benne pszichológiai manipuláció, majd szétpostázzák. Akinek a programja tetszetősebb, arra meg megy az X. Semmi tévévita, beszédmondás, plakátkampány, szórólapozás és egyéb olcsó tömegmanipuláció, csak a tények.
2022. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Mert 2022-t mutat a naptár. Attól függetlenül, hogy a magyar társadalom alapvetően éretlen és visszamaradott, s alapból a cigányozásra, migránsozásra, bu_zizásra volt igénye 20 évvel ezelőtt is, komoly globális változás a social media dominanciája az elmúlt 10 évben. Brazíliától Indián át az USA-ig komoly teret nyert ez a marakodás-gyűlölködésen alapuló törzsi politizálás.
2022. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!