Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon Márki-Zay Péter jó...

Vajon Márki-Zay Péter jó miniszterelnök lenne? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

2022. márc. 7. 02:26
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Nem!
50 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom, lehet ki fog derülni.
2022. márc. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
A fityiszeseknek ennyi gyűlölettel nehéz lesz majd elviselni ha valóban az ellenzék győz. Nem is tudom mit fognak majd csinálni. Egy részük tuti a kútba fog ugrani szerintem.
2022. márc. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Orbánnál jelenleg egy mókuska is jobb miniszterelnök. MZP viszont el képes vezetni ezt az országot, csak ahhoz nyerni kell.
2022. márc. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondott mostanában bármi konkrétat Orbán az ország jövőjéről? Mert én csak üres sallangokra emlékszem. Ezzel szemben Márki-Zaynak konkrét elképzelései vannak. Ebből kiindulva a jelenlegi vezetőnél csak jobb lehet bárki.
2022. márc. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Annyiban igen, hogy fölöslegesen nem hergelne, uszíta senkit a másik ellen, és nem tenne közösség elleni ízgatás témakörébe tartozó tevékenységet-megszólalást.
2022. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem teljesen idetartozik, de nekem az nagyon szimpatikus benne, hogy van amit magánemberként nem támogat, de mint politikus igen. Egy szóval nem a saját önös érdekéből indul ki, hogy mi lesz jó saját magának, mint ahogy Orbán csinálja, hanem a nép érdekét nézi.
2022. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is tudom minden következmény nélkül a nép érdekeit nézni xDddd mzp olyan mint Orbán, ex fideszes sértődött kiskutya :)
2022. márc. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2022. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!