Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Ukrán magyar nagykövete...

Az Ukrán magyar nagykövete szerint Orbán Viktornak fontosabb a rezsicsökkentés mint az ember életek...Vélemények?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 13:00
A kérdező szavazást indított:
igaza van
nincs igaza
32 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Ha Kárpátalján keresztül szállítanánk a fegyvereket, akkor szerinted nem kezdenének el arrafelé bombázni az oroszok, hogy ne érjen célba a felszerelés?
2022. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
70%

Én megértem a nőcit, éppen most bombázzák szarrá az otthonát, elképzelni sem tudom, hogy milyen érzés lehet. Forrnak benne az indulatok, teljesen érthető.


Azonban mit vár tőlünk? Itt vagyunk egy kis fikányi ország, fikányi haderővel, 99%-ban békeszerető emberekkel. Jönnek a menekültek, befogadjuk őket, szállást adunk nekik, élelmet adunk, segítjük őket. Ukrajnába több tízezer liter üzemanyagot és több száz tonna segélycsomagot küldünk. Csatlakoztunk az orosz repülőgépek bojkottjához, nem jöhetnek be. Csatlakozunk az EU-hoz mindenben. Mindössze annyi a bűnünk, hogy nem szállítunk fegyvereket nekik. Most ha azt mondaná Orbán, hogy tessék, itt van 1000db AK-47 és 50 db páncéltörő, akkor meg az lenne a baj, hogy miért ilyen kevés? Ha azt mondaná Orbán, hogy oké, kitiltják az orosz oligarchákat az országból, akkor az lenne, hogy miért csak most? Soha nem lenne jó semmi, soha nem jó semmi amit Orbán csinál. Én tudom, hogy csak magának köszönheti, minek dörgölőzött Putyinhoz stb. Igen, sok hibája van. De jelen pillanatban remélem sejti a "kedves" nagykövetasszony, hogy ha őket ez a pszichopata őrült legyűri, akkor azok a szomszédos országok lesznek a következők a listán, akik fegyvereket szállítottak nekik, és akik húzogatták az elmebeteg Putyin agyát. Lehet, hogy mi is sorra kerülünk, nem vitás, de ha egy fikányi esély is van rá, hogy mi kimaradunk ebből, akkor bocsásson meg a "kedves" nagykövet asszony, én arra voksolok, hogy maradjunk ki belőle, a lehető legkevesebb áldozattal, viszont a tőlünk megtehető legtöbb segítségnyújtással. Nem fogom feláldozni magamat és a családomat 1000 ukrán családért sem. Sajnálom de ez van. Értem sem kell majd feláldoznia magát senkinek.

2022. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
60%

1848-hoz merte hasonlítani a helyzetet, és követelte a segítséget. Ahhoz a 48-hoz ahol az orosz/ukrán együttes vert le.


B+ jó hogy nem Budapest ostromával jött és Malinovszkijjal...


Tudom hogy diplomáciailag nem lehet kidobni, de remélem azért behívják a külügyes irodába.

2022. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Shai-Hulud ***** válasza:
34%

@1

Nem. A Lengyelországból, Szlovákiából, vagy Romániából szállított fegyverek miatt sem bombáznak ezeken a határvidékeken.

Viktor pedig a szokásos hintapolitikát folytatja, és határozott, gerinces kiállás helyett megint oda dörgölőzik, ahonnan hasznot remél. Egyszerűen gusztustalan amit művel.

2022. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Demion ***** válasza:
55%

#1

Lengyelország például lengyelek által lakott területen keresztül szállít fegyvereket, mégsem hallottam bombázásról. Te igen?

2022. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
36%

Mi is az a “rezsicsökkentés”? PARASZTVAKÍTÁS. Ócska, ezer éves kommunista módszer - létminimum alatt élés biztosítása külföldi hitelekből. Államadósságot láttad már? Inflációt? Forint árfolyamot?


Fidesz = moszkovita, bolsevik komcsik gyülekezete, volt MSZMP-tagok, KISZ-titkárok korrupt és hazaáruló hada. Most már Európa és a NATO elárulói is lettünk.

2022. márc. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%
Aztán annak mi értelme lenne, hogy az általunk küldött fegyvereket ellenőrzés nélkül szétosztogassák mindenféle civileknek? Ráadásul egy olyan ország számára, akik nemrég még azt ígérték, hogy 2-3 óra alatt elérnek a tankjaikkal a Balatonig...? Akkor nagy volt a pofa, most meg hirtelen a segítségünk kellene? Gerinc az van b+!!
2022. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
Nekem biztosan az, engem nem érdekelnek különösebben az ukránok, szemét egy népség.
2022. márc. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Aki nem hinné el amit a hetes írt. És ez csak a jéghegy csúcsa...

2022. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
48%
Hát szégyellem magamat miattatok, hitvàny bolsevik banda. Az oroszoktól szenvedünk évszázadok óta, itt voltak 40 éven át, elnyomtak minket, ti meg még folytatjàtok a nemzetek közötti uszítást?
2022. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!