Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem fogjátok fel, hogy...

Miért nem fogjátok fel, hogy nem létezik rezsicsökkentés?

Figyelt kérdés
Ezt a világrekord adókból fizetjük, ráadásul elég igazságtalan elosztásban. Én teljesen egyetértek azzal, hogy az el nem használt energia a leghatékonyabb rezsicsökkentés.

2022. febr. 21. 10:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%
Hát mert létezik, még ha megpukkadtok, akkor is. Amúgy már a moslék is azt hirdeti, hogy meg is tarja. Ha nem létezik, akkor mégis mit tart meg? XD
2022. febr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%

Miért nem fogod fel, hogy létezik?

Most kezdjem el magyarázni neked, hogy a Föld sem lapos?

Mi nem igazságos azon, hogy az 1500m3 alatti kisfogyasztóknak nincs áremelkedése 8 éve, az 1500m3 feletti nagyobb fogyasztásnak viszont emelik az árát, ahogy az ipari fogyasztók is magasabb árat fizetnek?

Mit akarsz megspórolni abból amit ma használnak az emberek? Hol látsz te Magyarországon energiapazarlást - a te oktatásod energiaigényén kívül, mert az totál felesleges volt?

Miért kell átvenni ilyen ostobán a nyugati szövegeket? Soha nem volt nálunk túlfogyasztás mert soha nem volt pénzünk rá.

Majd ha nem 3-4-szer többet használnak a nyugatiak energiát, mint egy magyar háztartás, akkor majd jöhetsz ezzel a szöveggel, addig szimpla ostobaság marad!

2022. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
MErt az emberek nem túl okosak, ezért jók az ilyen látszat segítségek, az adódból uganúgy kifizeted a rezsit, csak nem rezsinek hívják...
2022. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
1: Azt az intézményt, miszerint a valódi fogyasztásod egy részét az adókból fizetik. Remélem magadtól is rájössz, hogy miért nem fenntartható ez hosszabb távon. Meg arra is, hogy akkor miért akarják ezt megtartani egy ideig.
2022. febr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%

Az idióták nem tudnak számolni, na meg feltenni magukban azt a kérdést, hogy: "miért adná el akárki áron alul valamit, ha a piaci áron is eladhatja simán?"


Az ilyenek hisznek a rezsicsökkentés nevű humbugban, ezt tudják a fidesz marketingesei is, hogy többnyire az ostoba emberek szavaznak rájuk.

2022. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Végigmegyek a faluban, és látom hogy a házak 80%-ban még mindig a szocializmusból Itt ragadt nyílászárók vannak. A kádárkockák szigeteletlenek, a tetőtereken átfúj a szél. Itt nálunk egyetlen napkollektor vagy szolárpanelt sem látok.
2022. febr. 21. 10:51
 7/21 A kérdező kommentje:
Én ezt nevezem pazarlás ak, még ha az emberek ezt nevezik hagyományosnak akkor is
2022. febr. 21. 10:52
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez bonyolult a legtöbb embernek egy gagyi látszat intézkedéssel több szavazatot lehet nyerni.
2022. febr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező te kevered a dolgokat.

Abban igazad van, hogy ha kevesebb energiát fogyasztanánk, az is rezsicsökkentés...de hát ahhoz előbb jó pár milliót bele kell ölni ( nemsokára házszigetelésre kerül sor nálunk, 3 millió, úgy hogy csak a fal, nyílászárókat szigetelték külön majd 200 ezerért...) Kérdésem, hányan vannak olyan helyzetben, hogy hirtelen megoldják,hogy kb 50 százalékkal csökkenteni tudják az energiafelhasználást???

A másik, a Fidesz féle rezsicsökkentés azoknak a legjobb, akik nem tudják megcsinálni... sokan vannak, hidd el. Nekik nem mindegy, hogy havi 20 ezer, vagy 45 ezer a gázszámla!!

Ha én pedig a Fidesz otthonfelújítasi támogatásával le tudom vinni a gázfelhasználást 30-40 százalékkal, akkor pontosan úgy csökkentem a rezsimet, ahogy Márki mondta, csakhogy állami támogatással, amia Fidesznek köszönhető!!! Akkor nyilván kevesebb gázt használok, kevesebb energia után kapok kedvezményt, azaz rezsicsökkentett gázt.

Éppen ezért Márki hülyeségeket beszél!!

2022. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Rezsicsökkentés létezik,a kormány elég nagy támogatást ad lakásfelújításra amiből szigetelheted is a házadat ha úgy akarod, mondjuk én a nyílászárókat hagynám utoljára , a falak, födém szigetelése fontosabb.
2022. febr. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!