Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zelenszkij elmenekült Ukrajnáb...

Zelenszkij elmenekült Ukrajnából. Hol vannak a nagy ukrán barátok, akik arra verték a mellüket, hogy a bohóc a frontvonalon van, Putyin meg a Kremlben?

Figyelt kérdés
A másik bohóc Klicskó is hamarosan valahol az USÁban fogja osztani az észt.

2022. márc. 4. 23:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
51%
Kedves kérdező elvtárs! Megmondanád honnan szedted ezt a hazugságot? Mert az imént jelentkezett be a fazon Kijevből. Moszkvából írogatsz ide?
2022. márc. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nem tudom, hogy igaz-e vagy sem, igazából nem is érdekel.

DE

igazából az egyik legjobb stratégiai döntés a részéről az lenne, ha icsusszanna az oroszok kezéből és akár külföldre menne. Ugyanis amíg él, legitim vezetője az országnak, aki ellen ugyan be lehet nyújtani bizalmatlanságit, de ahhoz valszeg az egész országgyűlést le kell cserélni.

Ha meg lelövik, másnap bábot ültethetnek a helyére.


Nem véletlen, hogy az elmúlt évszázad háborúiban is rendre külföldre menekültek az ország vezetői és onnan tartották a lelket az országban. Ha a vezető meghal, vagy fogságba esik, sok harcos feladja. Ha nem hal meg, csak külföldön van, akkor a remény szimbolikusan nem szűnt meg.

Lásd pl Hollandia és Belgium esetét a második világháborúban. A holland királyi pár Angliába menekült és onnan beizzítottak egy rádióadót és menekítéseket és gerillatámadásokat szerveztek. A belga király meg katonásdit játszott, a nácik dutyiba zárták és szétbarmolták az országot ahogy van.

2022. márc. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
93%

A II. világháborúban Churchill is többnyire bunkerban volt, sőt a vége felé már Hitler is.

Sőt mióta egy USA főbuha kijelentette, hogy ki kéne nyírni Putyint, ő sem hiszem, hogy a dácsájában ücsörög.

2022. márc. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%

8


"Az egyik kameran en mar hallottam durranast kettoszor is"


ÉS? Honnan tudod, ki kit lőtt? Hallottam olyat, hogy az ukránok magukat lövik és ráfogjákaz ellenfélre!


Egyébként:

Az ukrán nácikat nem zavarja, hogy egy azonos neműveklé faj...nkodó a felettesük?

2022. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14-es: Nem mindenki homofób ám, csaxólok :)
2022. márc. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
6-os, de jó, hogy szóltál, meg is feledkeztem róla, hogy webkamerák is vannak valóban egy városban. Érdekes, én sem látok semmi rendelleneset. Igaz, jóval kevesebb autó meg ember van az utcákon, mint szokott lenni, gondolom.
2022. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

6 és 16: megy nektek a Nobel-díj, amiért a szétlőtt kamerákat ha nem is tudtátok megnézni, de amik távol voltak a harcoktól, azokon nem láttatok semmit.


Nem elég nektek a videók, amin egyértelműen beazonosítható a helyszín, az orosz tankok, amik egy az egyben láthatók, amint lakóházakat lőnek. A városszélen találtok egy ép kamerát és azon ujjongtok?

2022. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Na, most egy perce megszólaltak a légitámadást jelző szirénák! A live webcam-on.
2022. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Az egész riadó nem tartott tovább 2 percnél. Csak vaklárma volt? Vagy takarodót fújtak.
2022. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Esik a hó webcamon. Mi lesz most ?
2022. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!