Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP megint miért tett ilyen...

MZP megint miért tett ilyen vállalhatatlan kijelentéseket?

Figyelt kérdés

[link]


De ez ugye megint kiragadott szövegrészlet, és nem is ezt akarta mondani.


2022. febr. 28. 13:01
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"A kormány uszítja az embereket, és használja a gyűlölködést szavazatszerzésre már évek óta. Csak ezt kevesen látják át, az a baj..."


Szegény ártatlan békére és megegyezésre törekvő balosok...


És ha megnézem azt a videót? És ha ugyanezt a következtetést vonom le belőle, amit az "alávaló hazug kormánypropaganda" is? Merthogy nem úgy gondolta, nem azt kell alatta érteni?

Úgy látszik MZP megértéséhez másik dimenzióban kell akkor létezni, már ha pozitív értelemben akarod felfogni a mondanivalóját. Az nem zavar, hogy ő sem igen érti, amit mond? Vagy hogy hová akar kilyukadni? Nem baj, ti megértitek őhelyette is.

2022. febr. 28. 13:33
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

MZP egy gyakorlatlan politikus. De a lényeg nem ezen van.


A lényeg, hogy a csúti tahót el kell távolítani az ország éléről.

2022. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%

"És ha megnézem azt a videót? És ha ugyanezt a következtetést vonom le belőle, amit az "alávaló hazug kormánypropaganda" is? Merthogy nem úgy gondolta, nem azt kell alatta érteni?"


Tehát nem nézted meg a videókat, és csak a kormány által kiadott cikkek fejlécéből kiindulva vádaskodsz. Mindent értek. Így viszont nincs értelme és alapja a kijelentéseidnek.


"Úgy látszik MZP megértéséhez másik dimenzióban kell akkor létezni, "


Nem, MZP megértéséhez kell némi gógyi, és nem elég annyi, hogy elolvasol egy címlap-fejcímet, és egyből elkezded szidni a baloldalt. Az a baj, hogy a Fideszesek hozzászoktak, hogy a saját pátjuk hülyének nézi őket, és úgy is kommunikál velük, és most nem tetszik nekik, hogy az ellenzék megértéséhez gondolkodni is kell. Azzal már kijönnének a komfortzónájukból...

2022. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell, hogy értsd. Akiknek a szavazataira számít, azok értik magyarázat nélkül is.
2022. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%

Én nem nézem MZP-t, igaz, nem is vagyok baloldali. Konzervatív, jobboldali, keresztény szavazó vagyok. Világ életemben az voltam.


MZP-re fogok természetesen szavazni, ahogyan az összes barátom is. Ezt a pörköltszaftos tahót sürgősen el kell távolítani az ország éléről, mielőtt mindent ellop, ami még mozdítható, és átjátssza országunkat az oroszoknak.

2022. febr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

"A lényeg, hogy a csúti tahót el kell távolítani az ország éléről."


És az mindegy, hogy ki lesz helyette, ez a lényeg, bármi áron eltávolítani, ne ő legyen ott. Ezen kívül egyéb olyan gondolat, ami minimális kormányzóképességre is utal baloldalról?

2022. febr. 28. 14:25
 17/19 A kérdező kommentje:

"nem tetszik nekik, hogy az ellenzék megértéséhez gondolkodni is kell."


Gondolkodni? Nekem pont ez nem jutott eszembe MZP-vel kapcsolatban. Ő amúgy szokott olyat?

2022. febr. 28. 14:26
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
16. Hagyjuk már ezt a "kormányzóképes" dumát. Bármikor összerakok neked egy kormányzóképes kormányt a hét bármely napján, amint nem fenyegeti többet a szakembereket az, hogy a Fidesz ellehetetleníti őket. Ahol a csúti gázszerelő lehet az ország leggazdagabb embere szó szerint a semmiből, az nem "kormányzóképes" hanem korrupt kormány. Nézd meg a gazdasági eredményeinket, annyira voltunk képesek, hogy becsalogattuk a német autógyárakat, mert olyan alacsonyak itthon a bérek, hogy megéri itt szereltetni az autókat, ez a nagy gazdasági teljesítmény.
2022. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

"Ezen kívül egyéb olyan gondolat, ami minimális kormányzóképességre is utal baloldalról?"

A rengeteg világszínvonalon is elismert szakértő és politikus, akik felsorakoztak mögötte, és a jövőbeli kormányában is részt fognak venni, nekem elegendő biztosíték.

2022. febr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!