Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye ez csak vicc? Németh...

Ugye ez csak vicc? Németh Balázs csak viccelt igaz?

Figyelt kérdés

[link]


Németh Balázs, az m1 bemondója azt nyilatkozta magyarán, hogy az ukrán elnök, a kijeviek meg úgy ez egész ukrán nép hülye, hogy ellenállnak a háborúnak. Minden tekintetben meg a bejegyzéseiben is főleg Putyint védi, nyilván a Fidesz oroszpárti de azért ez akkor is túlmegy egy határon.

Ennyi erővel a magyarok is rosszul tették, hogy nem adták át a 16. Században Magyarországot a Töröknek, vagy 1956-ban a ruszkiknak. Pedig akkor is, ifjak, ,, corvin köziek", egyetemisták fogtak fegyvert.

Nem tudom melyik világon ez a Németh Balázs köztévés, de én nekem ez jön le a szavaiből: hogy képzeli egy ország, hogy védekezik mikor megtámádjak?



2022. febr. 28. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen egyetértek azzal, amit írt. Hol itt a vicc?
2022. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Igaza van. Egy sokkal erősebb erővel szemben nem szabad keménykedni, mert sokkal nagyobbat tud ütni. 10 perc alatt szétbombázhatja vagy teleszorhatja TOS-1a-val a várost úgy hogy semmi sem marad. Mit akarnak civileknek adott géppisztollyal profi katonák ellen?
2022. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Mit vártál egy goebbelsi propagandistától?
2022. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Ukrajna helyén pár hét múlva csak a szántóföldek lesznek, sóval behintik, ugaron hagyják kicsit, azt az oroszoknak lesz új kukorica és búzatermő területe.

Így jártak.

2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ő csak segíteni akar. Így emlékezteti az embereket, hogy április 3.-án ne felejtsenek el szavazni az Összefogásra. Még a Mi Hazánk is ezt szorgalmazza.
2022. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
1-2-es. Akkor is ezt mondanád,ha itt lenne háború? Te nem állnál ki a hazádért?
2022. febr. 28. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
83%
Ők akkora Fideszes hazafiak hogy az első durranásra futnának nyugatra. Nem Oroszországba! Oroszországot csak távolról imádják.
2022. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"vagy 1956-ban a ruszkiknak. Pedig akkor is, ifjak, ,, corvin köziek", egyetemisták fogtak fegyvert."

Lehet hogy az én ismereteim rosszak, de ha jól tudom, akkor azt a forradalmat is leverték az oroszok, cserébe több ezer magyar halt meg, sőt, utána még százával végeztek ki civileket. Vannak olyan emberek, akik meg akarnak halni, de olyanok is vannak, akik szerint semmi dicsőség nincs abban, hogy lelőnek az utcán és bedobnak egy tömegsírba. Tiszteljük mindkét fél véleményét, nem mindenki szerint jó dolog egy többszörös túlerőben lévő féllel szemben arcoskodni, hiszen csak az ártatlan áldozatok száma fog nőni.

2022. febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Németh Balázs még talpnyalónak is buta.

Azt se érti meg, mikor változik a széljárás Orbán uránál, és mikortól nem kell ugyanazt a propagandaszöveget tolnia.

2022. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

"Akkor is ezt mondanád,ha itt lenne háború? Te nem állnál ki a hazádért?"

Lehet hogy furcsa, de én nem. Hiszen a hazámat így is-úgy is elfoglalják, ez ellen nem lehet tenni, maximum késleltetni lehet. Viszont az életem múlhat rajta. És nekem fontosabb a szeretteim, a családom, a barátaim és a saját életem, mint lelövetni magam egy értelmetlen harcban, ahol semmi esélyünk nyerni.

2022. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!