Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP szerint Orbán Viktor egy...

MZP szerint Orbán Viktor egy személyben felelős azért, hogy háború van Ukrajnában. Biztos hogy erre az emberre akarjátok bízni az ország vezetését ?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 22:29
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Ha abba nem tudtok belekötni hogy szó szerint mit mondott akkor már megint az a fránya gondolatmenet védekezés.

Kimondta ezeket a szavakat ebben a sorrendben. Video van róla.

Félreértelmeztem szegény embert. Ha az egész gondolatmenetet nézem akkor tulajdonképpen még dícsérte is orbánt.

2022. febr. 27. 23:08
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

#11 "7:50-től mondja az MZP imitátor mert ugye MZP ilyet nem mondott."


Én a te szavaidra kérdeztem rá.

2022. febr. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
68%
Elotte azt is elmondta hogy miert, de te csak a kovetkeztetest linkelted be
2022. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
66%
Azert felelos, mert szabotalta a NATO informatikai segitseget, es azert, mert nem engedte Ukrajnat csatlakozni a NATO-hoz. Ezen mit nem ertesz?
2022. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

"Én a te szavaidra kérdeztem rá."


Mármint mire gondolsz ?

2022. febr. 27. 23:15
 16/33 anonim ***** válasza:
50%
Es igaza is van, mert ha ezt nem csinalta volna akkor most lehet hogy nem lenne haboru
2022. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

#15 arra amit idéztem is tőled.

"7:50-től mondja az MZP imitátor mert ugye MZP ilyet nem mondott."


Ezeket kimondta? Erre kérdeztem csak rá.

2022. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Lehet hogy nem lenne háború csak kiirtottak volna több tízezer orosz nemzetiségű ukrán állampolgárt a nacionalista ukrán szélsőségesek.

Az EU tisztviselők pedig felhúzták volna a szemöldöküket. Nocsak mik nem történnek a keleti végeken. De megvédjük egymást a natoban bármi is történik.

2022. febr. 27. 23:17
 19/33 A kérdező kommentje:

#17

Ez irónia volt, mert folyamatosan az a duma megy hogy MZP ilyet nem mondott csak kiforgatják a szavait. Most itt a video. Szó szerint lehet hallani MZP szájából amit idéztem.

Gondoltam elejét veszem a vádaskodásnak hogy ha nem ő van a videon akkor csak egy MZP imitátor lehet.

2022. febr. 27. 23:20
 20/33 anonim ***** válasza:
68%
#19 én megelőlegezem neked a bizalmat és megsem nézem, elhiszem. De az, hogy folyamatosan kiforgatják a szavait at nemhogy nem kérdés, hanem már szinte történelmi igazság. Természetes mint ember számára az oxigén. Most elvileg kivételesen egyszer nem ez történt. Ez kész csoda!
2022. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!