Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Putyinbarát fideszesek vajon...

Putyinbarát fideszesek vajon most kicsit azért csalódtak Putyinban? Biztos hogy Biden a csúnyabácsi?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Fordítva ülsz a lovon ember
2022. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy csalódtak! Az agymosottak akkor is putyinnak tapsoltak, amikor az oroszok a besorozott magyar fiatalokat gyilkolták és Ukrajnát hibáztatták azért, amiért ő a határon túli magyarokat is besorolja. Akkor szerinted ez most változtat valamin? A tények őket nem érdeklik.
2022. febr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Igen, Biden a csúnyabácsi
2022. febr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Én Putyinnak drukkolok. Ez a háború nem most kezdődött, csak most lett látványos. Folyamatosan ment az adok kapok az elmúlt években is. Pl az Eu nem fogadta el az orosz oltást.

Putyin is egy nagyhatalmi vezető, aki olykor mocskos dolgokat tesz, de a nyugattal ellentétben ők nem viszik fegyverrel más országokba a demokráciát.

2022. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

4 - Mennyi sötétség kell ahhoz, hogy valaki ilyet írjon...

"Pl az Eu nem fogadta el az orosz oltást." - És ezért Oroszország megtámadta Ukrajnát, ami nem is EU tagállam? WTF?

Oroszország Ukrajnát 8 éve támadta meg, jóval a covidhelyzet előtt...

2022. febr. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

#4 vagyok. Mennyi sötétség kell ahhoz, hogy értelmezni tudj egy szöveget? Az Eu és Putyin közötti huzavonára írtam, h nem véletlen, h az eu nem fogadta el a vakcináját. Nem amiatt támadta meg nyomi. Szövegértés???

Hány éves vagy?

2022. febr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

6 - "Az Eu és Putyin közötti huzavonára írtam"

Igen, azt írtad, "az elmúlt években", de az véletlen sem zavar téged, hogy Oroszország 8 évvel ezelőtt támadta mrg Ukrajnát.

*sóhaj*

Arra egyébként nem reagáltál, hogy Ukrajna még csak nem is EU tagállam, de nem baj 😀

2022. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!